Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23002.1
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Pravý perlový náramok bielej farby so zirkónom. viac
Kód produktu: 1338 EAN: 8590962230024
Podľahnite kúzlu perál, ktoré sú ideálnym doplnkom pre vaše zápästie. Jemné osadenie božsky ukazuje ich jemné okrúhle tvary v celej svojej nádhere a ponúka perfektný priestor pre ich čarokrásny lesk. Náramok je s prírodnou kultivovanou riečnou perlou, vykladaný zirkónmi.
Zirkóny sa používajú v šperkárstve vďaka vysokému lomu svetla. Najčastejšie sa brúsi do okrúhlych alebo oválnych tvarov. Zirkón je najstarším minerálom vo vzťahu k veku zeme.
Náramok má klasické zapínanie na karabínku.
šírka perly je 5,5 - 6 mm
Tento nádherný šperk je vhodný pre každé dievčatá či dámu.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | B |
| Typ | Vykládané, Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 19,5 cm |
| Priemer perly | 5 mm |
| Šírka | šířka perly je 5,5 - 6 mm |
| Hmotnosť | 9 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 25

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…

Strieborné náušnice kruhy s bielou riečnou perlou 2101…

Perlová súprava z riečnych perál biela 29029.1

Perlová súprava z riečnych perál biela 29040.1

Perlová súprava z riečnych perál biela 29032.1M

Perlová súprava z riečnych perál biela 29019.1

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…

Perlová súprava z riečnych perál biela 29015.1

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…

Perlová súprava z riečnych perál biela 29021.1

Perlová súprava z riečnych perál biela 29023.1

Perlová súprava srdiečko z riečnych perál biela 29025.1

Perlová súprava z riečnych perál biela 29027.1

Strieborné náušnice s bielou perlou a menivým…

Perlová súprava so zirkónmi a bielou riečnou perlou 29…

Perlová súprava s bielou riečnou perlou 29066.1B

Perlová súprava so zirkónmi a bielou riečnou perlou 29…
Príslušenstvo 3

Náramok perlový 33017.1 Biela

Perlová súprava z riečnych perál biela 29039.1











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




