Náramok perlový 33017.1 Biela
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (3)Počet hviezdičiek je 4 z 5
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Bestseller
14 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantný módny perlový náramok s kryštálmi Swarovski Elements v bielej farbe v kombinácii so striebrom. viac
Kód produktu: 535 EAN: 8590962332131 Ceny dopravy
Nádherný náramok je vyrobený z perlových kryštálov a malých kryštálov Swarovski Elements, ktoré sú zasadené do striebra. Náramok je tvorený elastickou gumičkou.
Náramok dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a zaručene upúta pohľad Vášho okolia.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom.
Tento úžasný náramok je vhodný ako pre dámy, tak aj mladšie dievčatá.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Zapínanie | Elastické |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | Vykládané, Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 18 cm |
| Priemer perly | 7 mm |
| Šírka | 7 mm |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (15)















Súvisiace produkty 15

Strieborný náhrdelník s perlou Swarovski biely okrúhly…
Kód: 34637
Skladom
38,50 €

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32012.1 Biely
Kód: 534
Skladom
29,50 €

Náušnice so Swarovski Elements 31142.1 Biela 8 mm
Kód: 99
Do 2 dní
24,20 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29031.1
Kód: 1759
Skladom
135,40 €

Strieborný prívesok s bielou okrúhlou perlou z…
Kód: 6767
Do 2 dní
11,40 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 1324
Skladom
54,10 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58186W…
Kód: vs-K58186W
Na objednávku do 20 dní
24,10 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou a…
Kód: 21106
Do 2 dní
38,50 €

Strieborné náušnice visiace s perlou Swarovski biele…
Kód: 31849
Skladom
42,60 €

Perlová súprava so zirkónmi a bielou riečnou perlou 29…
Kód: 29067
Do 2 dní
84,40 €

Perlová súprava so zirkónmi a bielou riečnou perlou 29…
Kód: 29084
Nie je skladom
96,80 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 21026
Nie je skladom
19,60 €

Perlová súprava so zirkónmi a bielou riečnou perlou 29…
Kód: 29075
Do 2 dní
82 €

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…
Kód: 3704
Skladom
57 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K581810W…
Kód: K581810W
Skladom
32,40 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Perlový náramok s krištáľmi Preciosa 33063.1 Biely
Kód: 6221
Skladom
22,90 €

Strieborný náhrdelník s pevnou bielou riečnou perlou…
Kód: 22055
Nie je skladom
59,30 €

Strieborné náušnice visiaca slza s riečnou perlou…
Kód: 21111
Do 2 dní
48,30 €

Strieborné náušnice kôstky s riečnou perlou a zirkónmi…
Kód: 21135
Do 2 dní
46,20 €

Perlový náhrdelník z odstupňovaných pravých riečnych…
Kód: 22041
Nie je skladom
217,40 €

Perlový náramok dvojradový z pravých riečnych perál…
Kód: 7253
Do 2 dní
152,60 €












Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




