Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál biela 29004.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
96 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Biela perlová súprava vykladaná zirkónom. viac
Kód produktu: 1346 EAN: 8590962290042
Dopravu máte zadarmo
Pravidelnosť a detailnosť je ukrytá v tejto súprave. Žiarivé zirkóny dekorujú tvary krúžkov, kde sa v stredoch výnimojú belostné sladkovodné perly. Zapínanie týchto náušníc na skrutku je bezpečné a ľahko použiteľné.
Súčasťou tejto jedinečnej súpravy je aj retiazka.
Táto úchvatná súprava je dokonalým darčekom pre každú ženu aj dievča.
Tento exkluzívny a úžasný šperk je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou.
| Typ produktu | Súpravy |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik), Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Vykládané + perly, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Priemer perly | 6 mm |
| Hmotnosť | 5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (9)









Súvisiace produkty 9

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1
Kód: vs-25001.1
Skladom
45,10 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23001.1
Kód: 1337
Do 2 dní
93,50 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23002.1
Kód: 1338
Skladom
81,20 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23008.1
Kód: 1739
Nie je skladom
38,50 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23009.1
Kód: 1740
Skladom
45,10 €

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25002.1 Biela
Kód: 25002.1 B
Skladom
49,20 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23003.1
Kód: 1375
Do 2 dní
114,80 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23007.1
Kód: 1342
Do 2 dní
109,90 €

Strieborný prsteň so Swarovski Elements perla White
Kód: 91700005WH
Do 3 dnů
58,10 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Perlová súprava z riečnych perál biela 29023.1
Kód: 1751
Do 2 dní
62,30 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29038.1
Kód: 1767
Nie je skladom
87,70 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29031.1
Kód: 1759
Skladom
135,40 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29034.1
Kód: 1763
Skladom
82 €

Strieborný náhrdelník s pravou riečnou perlou 22038.1…
Kód: 7439
Do 2 dní
49,20 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29022.1
Kód: 29023
Nie je skladom
111,90 €

Strieborné náušnice kruhy s bielou riečnou perlou 2106…
Kód: 6169
Do 2 dní
55,70 €












Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




