Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 21003.1B
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Jednoduché biele náušnice v tvare perly. viac
Kód produktu: 1319 EAN: 8590962210033 Ceny dopravy
Obdivuhodné náušnice s prírodnou kultivovanou riečnou perlou zasadenou v striebre.
Kultivované perly sú svojim spôsobom stále perly pravé, ale do ich vznikov zasiahol človek. Perlorodkám je do lastúry strojom vložená opracovaná drobná gulička. Tá sa potom začne obaľovať perleťou.
Perlové náušnice dodajú Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru a zaručene upúta každý pohľad vo Vašom okolí. Tento exkluzívny a úžasný šperk je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou.
Náušnice sú vhodné ako pre dámy, tak aj mladšie dievčatá.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Pecky, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Priemer perly | 5 mm |
| Rozmer | 7 x 7 mm |
| Hmotnosť | 0,6 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 7

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23002.1

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál mix farieb…

Strieborný náhrdelník s pevnou bielou riečnou perlou…
Príslušenstvo 5

Perlová súprava z riečnych perál biela 29023.1

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32012.1 Biely

Perlová súprava srdiečko z riečnych perál biela 29025.1

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




