BLACK FRIDAY zľavy až 70% 🎁 DOPRAVA ZADARMO nad 120 EUR

Predávate nejaký tovar? Máte vlastnú predajňu? Ponúkame za veľmi výhodných podmienok veľkoobchodnú spoluprácu. Kvalitný tovar je samozrejmosťou. V prípade záujmu napíšte na monika.lutz@imagemode.cz alebo volajte +420 732 330 736.

Obchodné podmienky

Tieto obchodné podmienky určujú postup pre začatie a priebeh úspešnej veľkoobchodnej spolupráce. Predpokladá sa, že nákup tovaru je vykonávaný za účelom ďalšieho predaja. Nie ako konečný užívateľ.
Na základe odovzdania základných dokladov (živnostenské oprávnenie atď) je možné začať obchodovať.
Prvý nákup sa predpokladá v minimálnej výške 120  (bez DPH). Tento nákup môže byť uhradený buď prevodom alebo zaslaním tovaru na dobierku.

Ďalšie nákupy nemajú výške obmedzenú, avšak u nákupu pod 200  (bez DPH) je k nákupu účtované poštovné a balné v prípade dobierky 5  a v prípade zaplatenia vopred 4 . U nákupu nad 200  (bez DPH) sa žiadne ďalšie poplatky neúčtujú (poštovné a balné zdarma).

DPH pri predaji na Slovensko pre obchodných partnerov

ak ste nový zákazník a chcete v našich e-shopoch nakupovať, je najprv potrebné sa zaregistrovať
v prípade, že ste platcami DPH (vaše DIČ bude overené v registri daňových čísel EÚ), bude vám podľa platnej legislatívy EÚ vystavená faktúra bez DPH. Ak nie ste platcami DPH, bude vám fakturovaná konečná cena s DPH
ak vaše uvedené DIČ neprejde kontrolou v registri daňových čísel EÚ, budeme vás okamžite kontaktovať

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

NastaveníNesouhlasímSouhlasím