VÝPREDAJ ŠPERKOV - zľavy až 80%🌸

Peňaženky ako módne doplnky aj praktické pomôcky

Peňaženky patria medzi praktické doplnky, ktoré používame každodenne. Väčšina z nás má peňaženku nielen na peniaze, ale ukladá si do nej tiež platobné a klubové karty alebo dôležité doklady. Tieto fakty by sme mali pri výbere brať do úvahy. Dámske peňaženky sa od pánskych líšia veľkosťou a niekedy aj farebným dizajnom. Väčšina žien dáva prednosť väčším modelom, s viacerými priečinkami a priehradkami.

Dámske peňaženky väčších rozmerov bývajú často využívané ako módny doplnok a náhrada kabelky. Pre bezpečnosť je dôležité zapínanie. Niekto dáva prednosť peňaženke na zips, ďalší na magnetku. Pánske kožené peňaženky bývajú väčšinou menšie, v jednoduchom dizajne a prírodných farbách.

Najčastejšie ide o farbu hnedú alebo čiernu. Kožené peňaženky sú praktické, majú dlhú životnosť a bez ohľadu na svoj vek a používanie si stále zachovávajú neobyčajný vzhľad.

Vyberáte peňaženku novú? Spíšte si plusy a mínusy tej existujúcej a potom výber novej peňaženky nebude taký ťažký.

Doprava zadarmo
Doprava zadarmoPri nákupe nad 120 €
Výmena tovaru
Možnosť výmeny 14 dníRýchla výmena bez obáv
Osobný odber
Odberné miestaMožnosť otvorenia zásielky
Bezpečný nákup
100% bezpečný nákup Možnosť vrátenia 14 dní
Bezpečný nákup
Vernostný systémbody za nákup a hodnotenie

Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto stránok s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

NastaveníNesouhlasímSouhlasím