Strieborné náušnice s bielou perlou a menivým kryštálom Crystalactite KW6017AB8W AB
Unikátne strieborné náušnice dekorované kryštálmi AB menivej farby a bielymi krištáľovými perlami. viac
Kód produktu: vs-KW6017AB8W


Pôsobivé náušnice z kolekcie Crystalactite sú zdobené exkluzívnymi kryštálmi a krištáľovými perlami, ktoré sú zasadené do porhodiovaného striebra. Ródium striebro ochráni proti sčerneniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Náušnice sú vhodné aj pre alergikov, neobsahujú totiž nikel.
Tento unikátny šperk nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu a spolu s náramkom a náhrdelníkom Crystalactite bude tvoriť harmonický celok.
Očarujúce náušnice sú skvelou voľbou pokiaľ chcete potešiť jedinečným darčekom, sú vhodné ako pre ženy, tak aj pre dievčatá.
Tento nadčasový skvost dodá vášmu vzhľadu na elegancii.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Zapínanie | Na háčik |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Typ | 2 kryštály, Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 8 cm |
| Priemer perly | 8 mm |
| Rozmer krištál'u | 30 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 2,1 |
| Hmotnosť šperku (g) | 7,6 |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 5

Strieborný náhrdelník s bielymi perlami a menivým…

Náramok biely perlový Crystalactite B6017AB8W AB

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23002.1

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…
Príslušenstvo 5

Náramok z bielych perál Swarovski Elements

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23008.1

Perlový náhrdelník s krištáľmi Preciosa 32011.1 Biela

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…






