Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál biela 29003.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
102 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Súprava tvaru perly bielej farby obsahujúca zirkón čírej farby. viac
Kód produktu: 1345 EAN: 8590962290035
Dopravu máte zadarmo
Úchvatnú módnu súpravu tvoria náušnice a prívesok, ktoré sú zdobené zirkónom a prírodnou kultivovanou riečnou perlou zasadenou do porhodiovaného striebra. Vďaka bezpečnému zapínaniu na skrutku nemusíte mať strach, že o skvostné náušnice prídete.
Kultivované perly sú svojím spôsobom stále perly pravé, ale do ich vzniku zasiahol človek.
Súčasťou súpravy je aj retiazka.
Táto unikátna súprava z perál dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
| Základná farba |
|
|---|---|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik), Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Viac kryštálov, Perly, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 20 mm |
| Dĺžka prívesku | 27 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Priemer perly | 7 mm |
| Hmotnosť | 5,2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (3)



Súvisiace produkty 3

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23001.1
Kód: 1337
Do 2 dní
93,50 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23002.1
Kód: 1338
Skladom
81,20 €

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1
Kód: vs-25001.1
Skladom
45,10 €
Príslušenstvo (2)


Príslušenstvo 2
-4%
Novinka

Perlová súprava z riečnych perál biela 29015.1
Kód: 29015
Skladom
117,30 €
122,70 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29041.1
Kód: 1770
Do 2 dní
77,10 €










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




