Perlová súprava s bielou riečnou perlou 29066.1B
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Jemná strieborná súprava dekorovaná pravými riečnymi perlami. viac
Kód produktu: 29071 EAN: 8590962290714
Vyberáte šperk pre výnimočnú udalosť? Vyskúšajte elegantné šperky s nádychom luxusu z perlovej súpravy 29066.1
Súprava z riečnych perál obsahuje slušivé náušnice a perlový prívesok na striebornej retiazke. Sladkovodné perly, ktorými sú šperky zdobené, majú veľmi vysoký lesk, pretože spadajú do kategórie kvality AAA. Šperky sú vyrobené zo striebra o rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Súpravu sa nemusia báť zaobstarať ani alergici, pretože šperky neobsahujú žiadny prídavok niklu. Náušnice zapnete na balónik, ktorý ich spoľahlivo ochráni proti nechcenej strate.
Výrobok je opatrený pečatou kvality, ktorá dokazuje, že sú šperky poctivo ručne vyrobené v Jablonci nad Nisou. K súprave je priložený aj certifikát pravosti, ktorý dokazuje pravosť použitých perál.
Perlovú súpravu 29066.1 vám dodáme v krabičke a darčekovej taštičke.
| Typ produktu | Súpravy |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 10 mm |
| Dĺžka prívesku | 14 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Priemer perly | 5 mm, 7 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 4 |
| Hmotnosť šperku (g) | 5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 3

Prsteň so Swarovski Elements perla 35022.1 Biela 10 mm

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23006.1

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23002.1
Príslušenstvo 9

Náramok perlový so Swarovski Elements 33074.1 Biely

Náramok perlový 33017.1 Biela

Súprava so Swarovski Elements perla 39121.1 Biela

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32012.1 Biely

Perlová súprava z riečnych perál biela 29008.1

Perlový náhrdelník srdca s retiazkou z pravých…

Perlový náhrdelník s retiazkou z pravých riečnych…










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




