Byť členom V.I.P. programu sperky-image.cz znamená mať prístup k obmedzeným ponukám a štedrému systému odmien.

Posúďte sami

Prístup k akciám členskej sekcie

V členskej sekcii pravidelne spúšťame jedinečnej cenovej ponuky, ku ktorým majú prístup len členovia.

Nejedná sa o zásoby, ktoré potrebujeme vypredať, ako ste zvyknutí zo zľavových akcií, ale naopak o najviac populárne produkty za tie najskvelejšie ceny.

Vernostný program členskej sekcie

Vernostný systém odmien e-shopu sperky-image.sk Vás odmeňuje nie len za nákupy, ale takmer za každú Vašej aktivitu. Vďaka rozsiahlemu sytému získavania vernostných bodov môžete aj z jednej objednávky nazbierať veľký počet vernostných bodov, za ktoré môžete nakupovať akýkoľvek tovar na našom e-shope.

Ako začať?

Pre vstup do členskej sekcie je potrebné sa zaregistrovať na našom e-shope. Ihneď po registrácii získate prístup do členskej sekcie.

► REGISTROVAŤ SA DO ČLENSKÉ SEKCIE ◄

Detailné info k vernostnému systému

Ako funguje vernostný systém?

Po registrácii získate prístup do členskej sekcie, kde máte prehľad nielen o svojich objednávkach, ale aj o počte dostupných vernostných bodov. Body môžete uplatniť pri nákupe priamo v košíku a znížiť si tak celkovú cenu nákupu až o 50%.

Ako možno vernostné body získavať?

Body získavate pri každej interakcii s naším e-shopom. Raz cestou, ako body získať je samozrejme ako odmena z nákup uskutočnený na e-shope. Ovšem body získate aj za hodnotenie a recenzie produktov alebo za recenzie na náš e-shop u partnerských stránok, ako sú Heureka.cz, Zbozi.cz a im podobné. Ďalším spôsobom ako získať body ich zaslať fotografiu Vami zakúpeného produktu.

Koľko bodov získam za jednotlivé spôsoby?

Za nákupy na e-shope

Za každých 30 Sk získate 1 bod

Za hodnotenia produktu hviezdičkami v členskej sekcii

5 bodov za každé hodnotenie

Za recenziu produktu v členskej sekcii

5 bodov za každé hodnotenie