Perlová súprava ovál s bielou riečnou perlou 29076.1B
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantná strieborná súprava vysadená pravými riečnymi perlami. viac
Kód produktu: 29081 EAN: 8590962290813

Vyberáte šperk pre výnimočnú udalosť? Vyskúšajte elegantné šperky s nádychom luxusu z perlovej súpravy 29076.1
Súprava z riečnych perál obsahuje slušivé náušnice a perlový prívesok na striebornej retiazke. Sladkovodné perly, ktorými sú šperky zdobené, majú veľmi vysoký lesk, pretože spadajú do kategórie kvality AAA. Šperky sú vyrobené zo striebra o rýdzosti 925/1000 vrátane povrchovej úpravy ródiom. Súpravu sa nemusia báť zaobstarať ani alergici, pretože šperky neobsahujú žiadny prídavok niklu. Náušnice zapnete na balónik, ktorý ich spoľahlivo ochráni proti nechcenej strate.
Výrobok je opatrený pečatou kvality, ktorá dokladá, že sú šperky poctivo ručne vyrobené v Jablonci nad Nisou. K súprave je priložený aj certifikát pravosti, ktorý dokazuje pravosť použitých perál.
Perlovú súpravu vám dodáme v krabičke a darčekovej taštičke.
| Typ produktu | Súpravy |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik), Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 14 mm |
| Dĺžka prívesku | 22 mm |
| Priemer perly | 3 mm, 4 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 3,5 |
| Hmotnosť šperku (g) | 4,5 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 2

Strieborný náramok dva oválky 63012

Prsteň so Swarovski Elements perla 35022.1 Biela 10 mm
Príslušenstvo 11

Náramok perlový so Swarovski Elements 33074.1 Biely

Náramok perlový 33017.1 Biela

Súprava so Swarovski Elements perla 39121.1 Biela

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23002.1

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




