Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21001.1
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantné biele náušnice v tvare perly, zasadené v striebre a vykladané zirkónom. viac
Kód produktu: 1317 EAN: 8590962210019 Ceny dopravy
Obdivuhodné náušnice s prírodnou kultivovanou riečnou perlou. Náušnice sú vykladané zirkónom a majú efektívne zapínanie na skrutku.
Kultivované perly sú svojim spôsobom stále perly pravé, ale do ich vznikol zasiahol človek. Perlorodkám je do lastúry strojom vložená opracovaná drobná gulička, tá sa potom začne obaľovať perleťou.
Tento nadčasový skvost nádherne doplní Vašu večernú róbu, ale môžete ho využiť aj na každodennú príležitosť bežného nosenia.
Náušnice sú vhodné ako pre dámy, tak aj mladšie dievčatá.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik) |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 13,5 mm |
| Priemer perly | 7 mm |
| Hmotnosť | 1,4 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 10

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23003.1

Perlový náhrdelník srdca s retiazkou z pravých…

Perlový náhrdelník s retiazkou z pravých riečnych…

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23001.1

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál mix farieb…

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23009.1
Príslušenstvo 3

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32012.1 Biely

Perlová súprava z riečnych perál biela 29037.1









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




