Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21002.1
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Jednoduché biele visiace náušnice v tvare perly. viac
Kód produktu: 1318 EAN: 8590962210026 Ceny dopravy
Obdivuhodné náušnice s prírodnou kultivovanou riečnou perlou zasadenou v striebre a vykladané zirkónom.
Kultivované perly sú svojim spôsobom stále perly pravé, ale do ich vznikov zasiahol človek. Perlorodkám je do lastúry strojom vložená opracovaná drobná gulička. Tá sa potom začne obaľovať perleťou.
Perlové náušnice dodajú Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru a zaručene upúta každý pohľad vo Vašom okolí. Tento exkluzívny a úžasný šperk je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou.
Náušnice sú vhodné ako pre dámy, tak aj mladšie dievčatá.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na ruský patent |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 23 mm |
| Rozmer | 8 x 6,5 mm |
| Hmotnosť | 1,8 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 8

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23001.1

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2202…

Perlový náhrdelník s retiazkou z pravých riečnych…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2202…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25003.1 Biela

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25002.1 Biela
Príslušenstvo 6

Perlová súprava z riečnych perál biela 29028.1

Strieborné náušnice visiace s perlou z krištáľu…

Perlový náramok s krištáľmi Preciosa 33063.1 Biely

Perlový náhrdelník biely s krištáľmi Preciosa 32006.1

Perlová súprava z riečnych perál biela 29041.1









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




