Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21045.1 Biela
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantné biele náušnice v tvare perly, zasadené v striebre. viac
Kód produktu: 2901 EAN: 8590962210460 Ceny dopravy
Obdivuhodné náušnice s prírodnou kultivovanú riečnou perlou.
Náušnice majú jednoduché a efektívne zapínanie na klapku.
Kultivované perly sú svojím spôsobom stále perly pravé, ale do ich vzniku zasiahol človek. Perlorodkám je pri malom chirurgickom zákroku do lastúry strojom vložená opracovaná drobná gulička. Tá sa potom začne obaľovať perleťou.
Tento nadčasový skvost nádherne doplní Vašu večernú róbu, avšak môžete ho využiť aj na každodenné príležitosť bežného nosenia.
Náušnice sú vhodné ako pre dámy, tak i mladšie dievčatá.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | AA |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 20 mm |
| Priemer perly | 9,5 - 10 mm |
| Hmotnosť | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 8

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23003.1

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2202…

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23008.1

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…

Perlový náramok biely s krištáľmi Preciosa 33115.1…

Strieborný prívesok s bielou okrúhlou perlou z…
Príslušenstvo 6

Náramok perlový 33017.1 Biela

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…

Perlový náhrdelník s retiazkou z pravých riečnych…

Strieborné náušnice pecka s perlou Swarovski biele…









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




