Strieborný prívesok s bielou okrúhlou perlou z krištáľu Preciosa 34151.1 Biela 12 mm
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
10 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantný prívesok tvaru perly bielej farby, ktorá je uchytená v striebre s vrstvou ródia. viac
Kód produktu: 6767 EAN: 8590962347814 Ceny dopravy
Pútavý jemný prívesok v tvare perly, ktorá je uchytená v porhodiovanom striebre. Tento nadčasový skvost nádherne doplní Vašu večernú róbu, tak ho môžete využiť aj na každodennú príležitosť.
Rhodiovaná úprava zabraňuje černeniu šperku a eliminuje vznik prípadných alergických reakcií.
Prívesok bude tou povestnou čerešničkou na Vašom outfite. Je vhodný pre všetky ženy či dievčatá.
Tento kúzelný šperk dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
| Typ produktu | Prívesky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa |
| Osadenie | krištáľ Preciosa |
| Typ | Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 21 mm |
| Priemer perly | 12 mm |
| Hmotnosť | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (14)














Súvisiace produkty 14

Náušnice so Swarovski Elements 31150.1 biela perla
Kód: 532
Do 2 dní
32,70 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23009.1
Kód: 1740
Skladom
45,10 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 2901
Do 2 dní
26,20 €

Prsteň so Swarovski Elements perla 35022.1 Biela 10 mm
Kód: 35022.1
Skladom
53,20 €

Náramok perlový 33017.1 Biela
Kód: 535
Skladom
15,50 €

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 2896
Do 2 dní
20,40 €

Náramok z bielych perál Swarovski Elements
Kód: vs-61500765wh X
Skladom
44,70 €
48,80 €
-33%
Výpredaj

Retiazka bižutéria 52021 41 cm
Kód: 52044
Skladom
8,20 €
12,30 €

Strieborné drobné náušnice s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 6041
Nie je skladom
18,70 €

Strieborné náušnice s bielou riečnou perlou 21064.1…
Kód: 6042
Skladom
19,70 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58186W…
Kód: vs-K58186W
Na objednávku do 20 dní
24,10 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K581810W…
Kód: K581810W
Skladom
32,40 €

Trojitý strieborný náramok z retiazok s bielou perlou …
Kód: 23150
Do 2 dní
84,40 €

Doppeltes Silberarmband mit Perlen 23015.1
Kód: 23026
Nie je skladom
55,70 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…
Kód: 1348
Do 2 dní
95,90 €

Perlový náhrdelník s retiazkou z pravých riečnych…
Kód: 1363
Do 2 dní
36,80 €

Náramok perlový so Swarovski Elements 33074.1 Biely
Kód: 33110
Skladom
27 €
-23%

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 1326
Do 2 dní
27,80 €
35,90 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K581810W…
Kód: K581810W
Skladom
32,40 €








100% ručná výroba
Certifikát pravosti




