Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 22006.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
134 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Klasický náhrdelník z pravých riečnych perál. viac
Kód produktu: 1332 EAN: 8590962220063
Dopravu máte zadarmo
Náhrdelník je z pravých stredných riečnych perál v zaujímavej kombinácii bielej farby.
Každá perla je navyše zaistená uzlíkovou väzbou (medzi každou perlou) – všetko je ručná práca, pri ktorej používame len prvotriedne materiály.
Výrobok je vhodný pre alergikov, neobsahuje nikel.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita perál | B |
| Typ | Perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Priemer perly | 6 mm |
| Hmotnosť | 22 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (8)








Súvisiace produkty 8

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23007.1
Kód: 1342
Do 2 dní
109,90 €

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1
Kód: vs-25001.1
Skladom
45,10 €

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 1320
Skladom
26,20 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23002.1
Kód: 1338
Skladom
81,20 €

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 1708
Skladom
60,70 €

Strieborné náušnice kruhy s bielou riečnou perlou 2101…
Kód: 1705
Skladom
106,60 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 7556
Nie je skladom
35,20 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 2300
Do 2 dní
83,30 €
Príslušenstvo (3)



Príslušenstvo 3

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32036.3…
Kód: 800
Do 2 dní
32,70 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…
Kód: 22013
Nie je skladom
51,60 €
-39%
Výpredaj

Náhrdelník so Swarovski Elements perly 32007.3 Tahiti
Kód: 139
Do 2 dní
35,20 €
57,40 €










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




