Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál biela 29001.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
104 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Súprava tvaru perly bielej farby obsahujúca kryštál zirkón čírej farby v tvare srdca. viac
Kód produktu: 1343 EAN: 8590962290011
Dopravu máte zadarmo
Strieborná súprava je decentne skrášlená drobnými čírymi zirkónmi a prírodnou kultivovanou riečnou perlou uchytenou v rhodiovanom striebre, ktoré nečierna. Perly vynikajú bielou farbou a vysokým leskom. Náušnice majú praktické zapínanie na skrutku, ktoré je zároveň aj zabezpečením pred stratou.
Súprava obsahuje aj retiazku
Šperky pôsobia nežným dojmom a potešia každú ženu alebo mladú dievčinu.
Doplňte svoj outfit týmto elegantným šperkom!
| Základná farba |
|
|---|---|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na skrutku (balónik), Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Viac kryštálov, Perly, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 10 mm |
| Dĺžka prívesku | 16 mm |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Priemer perly | 7 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 3 |
| Hmotnosť šperku (g) | 4 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (8)








Súvisiace produkty 8

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1
Kód: vs-25001.1
Skladom
45,10 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23003.1
Kód: 1375
Do 2 dní
114,80 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23006.1
Kód: 1341
Do 2 dní
88,60 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23008.1
Kód: 1739
Nie je skladom
38,50 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23030.1
Kód: 8005
Nie je skladom
97,60 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23012.1
Kód: 7531
Do 2 dní
55,70 €

Perlový náramok z pravých riečnych perál farebný 23004…
Kód: 1339
Do 2 dní
98,40 €

Perlový náramok dvojradový z pravých riečnych perál…
Kód: 7253
Do 2 dní
152,60 €
Príslušenstvo (11)











Príslušenstvo 11
-19%
Viac farieb

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 1325
Do 2 dní
26,20 €
32,30 €

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 1321
Skladom
31,10 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29032.1M
Kód: 1760
Skladom
133,30 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…
Kód: 1332
Do 2 dní
147,60 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29042.1
Kód: 1771
Nie je skladom
84,40 €

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…
Kód: 1344
Skladom
144,40 €

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…
Kód: 1345
Skladom
113,20 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 1318
Skladom
71,30 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 1317
Skladom
53,30 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29044.1
Kód: 3119
Do 2 dní
124,70 €

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 3113
Do 2 dní
37,70 €










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




