Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21009.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Elegantné jednoduché náušnice dekorované perlou bielej farby. viac
Kód produktu: 1325 EAN: 8590962210095 Ceny dopravy
Farebné varianty


Tieto náušnice sú ideálne pre všetky vekové kategórie. Vhodné pre bežné nosenie. Všetko je ručná práca, pri ktorej sú používané len prvotriedne materiály. Výrobok je vhodný pre alergikov, neobsahuje nikel. Perla je mierne placatejšieho tvaru.
Náušnice budú tou povestnou čerešničkou na Vašom outfite, dodajú Vášmu vzhľadu exkluzivitu a iskru.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Kvalita perál | AA |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 20 mm |
| Priemer perly | 8 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (3)



Súvisiace produkty 3

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32012.1 Biely
Kód: 534
Skladom
29,50 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…
Kód: 1728
Do 2 dní
46,70 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…
Kód: 22013
Nie je skladom
51,60 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Prsteň so Swarovski Elements perla 35022.1 Biela 10 mm
Kód: 35022.1
Skladom
53,20 €

Náramok perlový so Swarovski Elements 33074.1 Biely
Kód: 33110
Skladom
27 €

Náušnice so Swarovski Elements 31150.1 biela perla
Kód: 532
Do 2 dní
32,70 €

Náramok perlový 33017.1 Biela
Kód: 535
Skladom
15,50 €

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32012.1 Biely
Kód: 534
Skladom
29,50 €

Perlová súprava vrátane retiazky z riečnych perál…
Kód: 1345
Skladom
113,20 €

Perlový náhrdelník s retiazkou z pravých riečnych…
Kód: 1363
Do 2 dní
36,80 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




