Náušnice so Swarovski Elements 31150.1 biela perla
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
29 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Visiace perlové náušnice na rhodiovanom striebre s krištáľovou rondelkou. viac
Kód produktu: 532 EAN: 8590962315417 Ceny dopravy
Farebné varianty



Pútavé náušnice sú vyrobené z perlových kryštálov so Swarovski Elements, ktoré sú skombinované s rhodiovaným striebrom. Náušnice majú praktické a ľahké zapínanie na klapku. Tento nadčasový skvost nádherne doplní Vašu večernú róbu, tak ho môžete využiť aj na každodennú príležitosť.
Náušnice budú tou povestnou čerešničkou na Vašom outfite, dodajú Vášmu vzhľadu exkluzivitu a iskru.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 45 mm |
| Priemer perly | 5 mm, 8 mm, 10 mm |
| Hmotnosť | 0,9 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (5)





Súvisiace produkty 5

Náramok perlový 33017.1 Biela
Kód: 535
Skladom
15,50 €

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32012.1 Biely
Kód: 534
Skladom
29,50 €

Strieborný náhrdelník s perlou Swarovski biely okrúhly…
Kód: 34637
Skladom
38,50 €

Prsteň číry so Swarovski Elements perla + šatón Kryštál
Kód: vs-92700203wh
Skladom
48 €

Strieborný prívesok s bielou okrúhlou perlou z…
Kód: 6767
Do 2 dní
11,40 €
Príslušenstvo (2)


Príslušenstvo 2

Súprava so Swarovski Elements perla 39091.1 Biela
Kód: 115
Do 2 dní
51,60 €

Súprava so Swarovski Elements perla 39121.1 Biela
Kód: 434
Do 2 dní
151,70 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




