Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21010.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
-23%
25 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantné jednoduché náušnice kôstky z riečnych perál uzáver na klapku. viac
Kód produktu: 1326 EAN: 8590962210101 Ceny dopravy
Tieto náušnice sú deálne pre všetky vekové kategórie. Vhodné ako na bežné nosenie tak aj na slávnostnejšie udalosti. Všetko je ručná práca, pri ktorej sú používané iba prvotriedne materiály. Výrobok je vhodný pre alergikov, neobsahuje nikel.
Náušnice budú tou povestnou čerešničkou na Vašom outfite, dodajú Vášmu vzhľadu exkluzivitu a iskru.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na klapku |
| Kvalita perál | AA |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 20 mm |
| Priemer perly | 10 - 10,5 mm |
| Hmotnosť | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (4)




Súvisiace produkty 4

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23002.1
Kód: 1338
Skladom
81,20 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…
Kód: 1330
Nie je skladom
205,10 €

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1
Kód: vs-25001.1
Skladom
45,10 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…
Kód: 1730
Nie je skladom
43,40 €
Príslušenstvo (4)




Príslušenstvo 4

Perlový náhrdelník srdca s retiazkou z pravých…
Kód: 1336
Do 2 dní
95,10 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29018.1
Kód: 1745
Skladom
77,90 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29041.1
Kód: 1770
Do 2 dní
77,10 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29021.1
Kód: 1749
Do 2 dní
157,20 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




