Strieborné náušnice visiace s perlou z krištáľu Preciosa biele okrúhle 31143.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Decentné strieborné náušnice s exkluzívnymi bielymi krištáľmi Preciosa v tvare perál. viac
Kód produktu: 6784 EAN: 8590962912623 Ceny dopravy
Farebné varianty



Krásne jemné náušnice s krištáľovou perlou uchytenou v rhodiovanom striebre, ktoré nečierna. Perly vynikajú bielou farbou a vysokým leskom. Zapínanie náušníc je veľmi jednoduché a praktické na klapku.
Perlové náušnice nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu.
Náušnice sú vhodné pre mladšie dievčatá aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | krištáľ Preciosa |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 22 mm |
| Priemer perly | 10 mm |
| Hmotnosť | 1 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (15)















Súvisiace produkty 15

Prsteň so Swarovski Elements perla 35022.1 Biela 10 mm
Kód: 35022.1
Skladom
53,20 €

Perlový náramok s krištáľmi Preciosa 33063.1 Biely
Kód: 6221
Skladom
22,90 €

Strieborný prsteň s dvoma perlami z krištáľu Preciosa…
Kód: 6781
Skladom
27,80 €

Retiazka na nohu biela so Swarovski Elements Milo BA58…
Kód: vs-BA5818W
Skladom
78,30 €

Prsteň číry so Swarovski Elements perla + šatón Kryštál
Kód: vs-92700203wh
Skladom
48 €

Strieborný prívesok s bielou okrúhlou perlou z…
Kód: 7124
Do 2 dní
13,90 €

Strieborný náhrdelník s perlou Swarovski biely okrúhly…
Kód: 34637
Skladom
38,50 €
-20%
Výpredaj

Perlový náhrdelník sivý 32043.3 White - grey
Kód: 32156
Skladom
98,10 €
122,70 €

Strieborný náhrdelník s bielymi perlami a menivým…
Kód: vs-N6017AB8W
Skladom
172,30 €

Perlový náhrdelník srdca s retiazkou z pravých…
Kód: 1336
Do 2 dní
95,10 €

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32012.1 Biely
Kód: 534
Skladom
29,50 €

Perlový náhrdelník biely s krištáľmi Preciosa 32006.1
Kód: 6207
Do 2 dní
41 €

Náramok so Swarovski Elements Mix-up BMB11001
Kód: vs-BMB11001
Skladom
65,60 €

Trojitý strieborný náramok z retiazok s bielou perlou …
Kód: 23150
Do 2 dní
84,40 €

Doppeltes Silberarmband mit Perlen 23015.1
Kód: 23026
Nie je skladom
55,70 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Náušnice so Swarovski Elements 31150.1 biela perla
Kód: 532
Do 2 dní
32,70 €
-7%

Strieborné náušnice dvojité s perlou z krištáľmi…
Kód: 6757
Do 2 dní
30,30 €
32,60 €

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 2892
Do 2 dní
18 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 3115
Nie je skladom
77,10 €

Súprava so Swarovski Elements perla 39091.1 Biela
Kód: 115
Do 2 dní
51,60 €








100% ručná výroba
Certifikát pravosti




