Prsteň číry so Swarovski Elements perla + šatón Kryštál
Bestseller
43 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jemný prsteň vykladaný čírym kryštálom Swarovski Elements a bielou perlou, ktoré sú uchytené v porhodiovanom striebre. viac
Kód produktu: vs-92700203wh Ceny dopravy
Pôvabný prsteň vysadený exkluzívnym čírym kryštálom Swarovski Elements. Prstienok má univerzálnu nastaviteľnú veľkosť, preto sa perfektne prispôsobí Vášmu prstu.
Očarte svoje okolie týmto krásnym šperkom alebo obdarujte svojich blízkych originálnym darčekom, ktorý každého zaručene poteší.
Tento šperk je vhodný pre všetky dievčatá či dámy.
| Typ produktu | Prstene |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | 1 kryštál, Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Priemer perly | 8 mm |
| Rozmer krištál'u | 2 mm |
| Hmotnosť | 2,23 g |
| Vel'kosť prsteňa | Nastaviteľná |
Súvisiace produkty (15)















Súvisiace produkty 15

Náušnice so Swarovski Elements 31150.1 biela perla
Kód: 532
Do 2 dní
32,70 €

Strieborný prívesok s bielou okrúhlou perlou z…
Kód: 7124
Do 2 dní
13,90 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29035.1
Kód: 1764
Nie je skladom
77,10 €

Strieborné náušnice s bielou riečnou perlou 21064.1…
Kód: 6042
Skladom
19,70 €

Perlový náramok s krištáľmi Preciosa 33063.1 Biely
Kód: 6221
Skladom
22,90 €

Strieborné náušnice veľké kruhy
Kód: vs-92400296rh
Skladom
53,30 €
-17%
Viac farieb

Náramok so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61500632CR X
Do 3 dnů
40,60 €
48,80 €

Strieborný retiazkový náhrdelník Swarovski Elements…
Kód: vs-92300372CR
Do 3 dnů
52,80 €

Perlový náramok biela šedá s krištáľmi Preciosa 33106.3
Kód: 6229
Skladom
27,80 €

Náramok z bielych perál Swarovski Elements
Kód: vs-61500765wh X
Skladom
44,70 €
48,80 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58186W…
Kód: vs-K58186W
Na objednávku do 20 dní
24,10 €
-7%
Viac farieb

Strieborné náušnice visiace s krištáľmi Preciosa biele…
Kód: 6132
Skladom
43,40 €
46,80 €

Perlová súprava z riečnych perál biela 29046.1B
Kód: 29051
Do 2 dní
97,60 €

Strieborné náušnice visiace s perlou Swarovski biele…
Kód: 31849
Skladom
42,60 €

Perlová súprava so zirkónmi a bielou riečnou perlou 29…
Kód: 29076
Nie je skladom
95,10 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25001.1
Kód: vs-25001.1
Skladom
45,10 €

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 1319
Skladom
54,90 €

Strieborný prívesok s bielou okrúhlou perlou z…
Kód: 6767
Do 2 dní
11,40 €

Strieborné náušnice visiace s perlou z krištáľu…
Kód: 6768
Do 2 dní
31,10 €

Strieborný prívesok s bielou okrúhlou perlou z…
Kód: 6786
Do 2 dní
9,80 €

Strieborný prsteň s malou riečnou perlou Biely
Kód: 92700539
Do 3 dnů
37,30 €

Perlový náramok dvojradový biely 33065.1 biela
Kód: 33347
Do 2 dní
34,40 €





