Strieborný náhrdelník s bielymi perlami a menivým kryštálom Crystalactite N6017AB8W AB
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Luxusný strieborný náhrdelník dekorovaný kryštálom AB menivej farby a bielymi krištáľovými perlami. viac
Kód produktu: vs-N6017AB8W
Pôsobivý náhrdelník z kolekcie Crystalactite je zdobený exkluzívnym kryštálom a krištáľovými perlami, ktoré sú zasadené do porhodiovaného striebra. Ródium striebro ochráni proti sčerneniu, zožltnutiu i poškriabaniu. Náhrdelník je vhodný aj pre alergikov, neobsahuje totiž nikel.
Tento unikátny šperk nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu a spolu s náušnicami a náramkom Crystalactite bude tvoriť harmonický celok.
Očarujúce náhrdelník je skvelou voľbou pokiaľ chcete potešiť jedinečným darčekom, je vhodný ako pre ženy, tak aj pre dievčatá.
Tento nadčasový skvost dodá vášmu vzhľadu na elegancii.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Zapínanie | Prevliekacia |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Swarovski perla |
| Typ | Viac kryštálov, Perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 30 mm |
| Dĺžka retiazky | 48 cm |
| Priemer perly | 8 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 9,2 |
| Hmotnosť šperku (g) | 17 |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 7

Strieborné náušnice s bielou perlou a menivým…

Náramok biely perlový Crystalactite B6017AB8W AB

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski ab…

Náušnice so Swarovski Elements 31142.1 Biela 8 mm

Strieborné náušnice dvojité s perlou z krištáľmi…

Strieborné náušnice visiace s perlou z krištáľu…

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski AB efekt biela…
Príslušenstvo 8

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…

Náušnice biele so Swarovski Elements Perla White

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23008.1

Náramok z bielych perál Swarovski Elements

Náhrdelník so Swarovski Elements Braid NE63015040AB

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski AB…










