Perlový náhrdelník sivý 32043.3 White - grey
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Nádherný perlový náhrdelník s dvoma krištáľovými rondelkami. viac
Kód produktu: 32156 EAN: 8590962321562
Dopravu máte zadarmo
Jedinečný módny náhrdelník je zdobený množstvom exkluzívnych perlových kryštálov so Swarovski Elements šedej farby spoločne s dvoma krištáľovými rondelkami v kombinácii s porhodiovaným striebrom. Tento výnimočný náhrdelník nádherne vynikne na Vašom krku a skvele doplní Vašu spoločenskú róbu.
Zapínanie disponuje bezpečnostnou poistkou proti otvoreniu náhrdelníka. Náhrdelník je vhodný aj pre alergikov, neobsahuje totiž nikel.
Ozdobte svoj večerný oufit na ples zaujímavým doplnkom v podobe bielo šedého perlového náhrdelníka.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Zapínanie | Zapínanie v tvare U |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | Viac kryštálov, Perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 46 cm |
| Priemer perly | 9 mm |
| Hmotnosť | 50 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (20)




















Súvisiace produkty 20

Prsteň šedá perla so Swarovski Elements 35022.3 Grey 1…
Kód: 35022.3 Grey
Skladom
39,80 €
-33%
Výpredaj

Náušnice so Swarovski Elements šedá perla Grey
Kód: vs-01/054324XX
Skladom
82 €
122,70 €

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 2896
Do 2 dní
20,40 €

Náramok so Swarovski Elements šedá perla 33061.3 Grey
Kód: 157
Do 2 dní
14,70 €

Perlové náušnice so Swarovski Elements 31196.3 Grey
Kód: 793
Do 2 dní
29,50 €

Náramok šedý perlový so Swarovski Elements 33074.3…
Kód: 33180
Skladom
25,40 €

Strieborné drobné náušnice s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 6041
Nie je skladom
18,70 €

Strieborné náušnice s bielou riečnou perlou 21064.1…
Kód: 6042
Skladom
19,70 €

Náramok šedý s krištáľmi Preciosa 33062.3 Grey
Kód: 6219
Skladom
41 €
-12%
Viac farieb

Strieborné náušnice visiace s perlou z krištáľu…
Kód: 6784
Do 2 dní
18,80 €
21,40 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58186DG…
Kód: K58186DG
Na objednávku do 20 dní
24,10 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K581810LG…
Kód: K581810LG
Na objednávku do 20 dní
32,40 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58188DG…
Kód: K58188DG
Na objednávku do 20 dní
29,50 €
-20%
Výpredaj

Prsteň so Swarovski Elements perla vykladaný 35032.3…
Kód: vs-35032.3 BL.DIAMOND XX
Skladom
69,30 €
86,20 €

Prsteň so Swarovski Elements perla 35022.1 Biela 10 mm
Kód: 35022.1
Skladom
53,20 €

Strieborný prsteň s krištáľmi Preciosa a bielou perlou…
Kód: 35021.1 Bílá
Skladom
59 €

Prsteň so Swarovski Elements perla 35021.3 Black…
Kód: 35021.3 BL.DIAMOND
Skladom
59 €

Perlový náramok šedý s krištáľmi Preciosa trojitý 3306…
Kód: 6223
Skladom
81 €

Náramok šedý so Swarovski Elements trojitý 33064.3 Grey
Kód: 159
Skladom
62,30 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58186LG…
Kód: K58186LG
Na objednávku do 20 dní
24,10 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Náramok perlový 33017.1 Biela
Kód: 535
Skladom
15,50 €

Náhrdelník šedá perla so Swarovski Elements 32011.3…
Kód: 32091
Skladom
57,40 €

Prsteň so Swarovski Elements perla 35022.1 Biela 10 mm
Kód: 35022.1
Skladom
53,20 €

Náušnice so Swarovski Elements 31150.1 biela perla
Kód: 532
Do 2 dní
32,70 €

Náramok šedý perlový so Swarovski Elements 33074.3…
Kód: 33180
Skladom
25,40 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




