Strieborné náušnice visiace s perlou z krištáľu Preciosa biele okrúhle 31151.1 Biela
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
28 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Skvostné visiace perlové náušnice s krištáľovou guličkou Preciosa. viac
Kód produktu: 6768 EAN: 8590962912630 Ceny dopravy
Farebné varianty

Nádherné jemné náušnice sú zdobené exkluzívnymi krištáľmi v tvare guličky, ktorá je uchytená do krúžku z porhodiovaného striebra.
Náušnice nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám aj k menej formálnemu outfitu. Tento krásny šperk dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Náušnice sú vhodné pre všetky dievčatá aj ženy.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | krištáľ Preciosa |
| Typ | Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka náušnice | 26 mm |
| Priemer perly | 10 mm |
| Hmotnosť | 2,4 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Náramok perlový so Swarovski Elements 33074.1 Biely
Kód: 33110
Skladom
27 €

Strieborný prívesok s bielou okrúhlou perlou z…
Kód: 6786
Do 2 dní
9,80 €

Perlový náhrdelník s krištáľmi Preciosa 32011.1 Biela
Kód: 6210
Skladom
57,40 €

Retiazka na nohu biela so Swarovski Elements Milo BA58…
Kód: vs-BA5818W
Skladom
78,30 €

Perlový náramok biely so striebornou sponou 33123.1
Kód: 7259
Do 2 dní
26,20 €

Trojitý strieborný náramok z retiazok s bielou perlou …
Kód: 23150
Do 2 dní
84,40 €

Doppeltes Silberarmband mit Perlen 23015.1
Kód: 23026
Nie je skladom
55,70 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Náušnice perly s krištáľmi Preciosa 31178.1 Biela
Kód: 6782
Skladom
64,80 €
-7%
Viac farieb

Strieborné náušnice visiace s krištáľmi Preciosa biele…
Kód: 6132
Skladom
43,40 €
46,80 €

Perlové náušnice so Swarovski Elements 31196.1 Biela
Kód: 791
Nie je skladom
29,50 €

Strieborné náušnice bielej perlovej Satellite KWF5810W…
Kód: KWF5810W
Na objednávku do 20 dní
59 €

Strieborné pozlátené náušnice biele perlové Lulu KCRG5…
Kód: KCRG584316W
Na objednávku do 20 dní
78,30 €








100% ručná výroba
Certifikát pravosti




