Náramok šedý so Swarovski Elements trojitý 33064.3 Grey
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
56 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Trojradový postupový perlový náramok zdobený rondelkami s krištáľmi so Swarovski Elements šedej farby. viac
Kód produktu: 159 EAN: 8590962330847 Ceny dopravy
Farebné varianty

Nádherný exkluzívny náramok je vyrobený z perlových kryštálov, je zdobený krištáľovými rondelkami v kombinácii s vykladanými guličkami so Swarovski Elements šedej (Grey) farby. Perly sú navlečené na elastickej gumičke.
Tento nadčasový skvost nádherne doplní Vašu večernú róbu a spolu s perlovými náušnicami a náhrdelníkom bude tvoriť harmonický celok.
Náramok je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu, vyniká svojou nápaditosťou a dodá Vášmu vzhľadu iskru.
| Základná farba |
|
|---|---|
| Farba krištál'ov |
|
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka | 17,5 cm |
| Priemer perly | 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Šírka | 3,1 cm |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (9)









Súvisiace produkty 9
-20%
Výpredaj

Prsteň so Swarovski Elements perla vykladaný 35032.3…
Kód: vs-35032.3 BL.DIAMOND XX
Skladom
69,30 €
86,20 €

Prsteň so Swarovski Elements perla 35021.3 Black…
Kód: 35021.3 BL.DIAMOND
Skladom
59 €

Perlový náhrdelník sivý s krištáľmi Preciosa 32008.3…
Kód: 6208
Skladom
51,60 €
-12%

Strieborné náušnice visiace so syntetickými perlami a…
Kód: 6123
Skladom
47,50 €
54 €

Strieborné náušnice visiace s perlou tmavo šedou…
Kód: 91301
Do 2 dní
19,60 €

Náušnice so Swarovski Elements 31155.3 Grey
Kód: 31408
Skladom
63,90 €

Náhrdelník šedá perla so Swarovski Elements 32011.3…
Kód: 32091
Skladom
57,40 €

Perlový náhrdelník bielo-sivý s krištáľmi Preciosa 320…
Kód: 6217
Skladom
41,80 €
-20%
Výpredaj

Perlový náhrdelník sivý 32043.3 White - grey
Kód: 32156
Skladom
98,10 €
122,70 €
Príslušenstvo (4)




Príslušenstvo 4

Náramok šedý perlový so Swarovski Elements 33074.3…
Kód: 33180
Skladom
25,40 €

Prsteň šedá perla so Swarovski Elements 35022.3 Grey 1…
Kód: 35022.3 Grey
Skladom
39,80 €

Náramok šedý s krištáľmi Preciosa 33062.3 Grey
Kód: 6219
Skladom
41 €

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K581810W…
Kód: K581810W
Skladom
32,40 €







Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




