Perlový náhrdelník s retiazkou z pravých riečnych perál biely 22010.1
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
50 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Očarujúce náhrdelník je skvelou voľbou keď chcete potešiť jedinečným darčekom z pravých riečnych perál. viac
Kód produktu: 1334 EAN: 8590962220100 Ceny dopravy
Náhrdelník je z pravých riečnych perál v zaujímavej kombinácii bielej farby a doplnený o biele zirkóny. Súčasťou je strieborná rhodiovaná retiazka dĺžky 45 cm.
Všetko je ručná práca, pri ktorej používame len prvotriedne materiály. Výrobok je vhodný pre alergikov, neobsahuje nikel.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | Perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Priemer perly | 8 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23002.1
Kód: 1338
Skladom
81,20 €

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…
Kód: 1321
Skladom
31,10 €

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2200…
Kód: 1330
Nie je skladom
205,10 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 1317
Skladom
53,30 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…
Kód: 1318
Skladom
71,30 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou a…
Kód: 7767
Do 2 dní
35,20 €

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou a…
Kód: 21106
Do 2 dní
38,50 €
Príslušenstvo (2)


Príslušenstvo 2

Súprava so Swarovski Elements perla 39121.1 Biela
Kód: 434
Do 2 dní
151,70 €

Náramok perlový so Swarovski Elements 33074.1 Biely
Kód: 33110
Skladom
27 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




