Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou a multi zirkónmi 21070.3 Multi
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Jedinečné náušnice vyrobené z pravých riečnych perál a vykladané farebnými zirkónmi. viac
Kód produktu: 7767 EAN: 8590962210958 Ceny dopravy

Moderne zdobené perlové náušnice zaujmú všetky milovníčky perál. Farebné zirkóny, ktoré sú k riečnym perlám pridané, zvyšujú ich krásu a zdôrazňujú ich lesk. Tieto zirkóny sú starostlivo vyberané pre každú náušnicu, aby sa čo najlepšie hodili k farbe perál a aby vynikli v každom svetle.
Náušnice sa zapínajú na klasickú klapku. Keďže šperk neobsahuje žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Tieto náušnice sú dokonalým doplnkom pre každú ženu, ktorá túži po elegantnom a sofistikovanom šperku. Môžete si ich vziať na večierok alebo na romantickú večeru, či už budete mať na sebe kokteilové šaty alebo len klasický čierny outfit. Tieto náušnice sa hodia na každú príležitosť a zaručene upútajú pozornosť.
Ideálne pre všetky vekové kategórie.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Prírodné kultivovaná riečny perla, Zirkón |
| Kvalita perál | AA |
| Typ | Vykládané + perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti striebra a perál |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka náušnice | 15 mm |
| Priemer perly | 9 mm |
| Rozmer náušnice | 15 x 9 mm |
| Hmotnosť striebra (g) | 3 |
| Hmotnosť šperku (g) | 4 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 9

Strieborný náhrdelník v tvare stromu života Multi

Strieborný prsteň s bielou riečnou perlou 25003.1 Biela

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23008.1

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2202…

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23009.1

Perlový náhrdelník z pravých riečnych perál biely 2201…

Perlový náramok z pravých riečnych perál biely 23006.1

Perlový náhrdelník s retiazkou z pravých riečnych…

Stříbrný tenisový náramek barevný 13071.3
Príslušenstvo 12

Strieborné náušnice visiace multi zirkóny s bielou…

Strieborné náušnice kvietky multi zirkónmi s bielou…

Strieborné náušnice kôstky s pravou riečnou perlou 210…

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…

Perlová súprava z riečnych perál biela 29022.1

Strieborné náušnice kruhy s bielou riečnou perlou 2106…

Strieborné náušnice s bielou riečnou perlou 21064.1…

Strieborné náušnice visiace s bielou riečnou perlou 21…

Perlová súprava z riečnych perál biela 29032.1M

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…

Strieborné náušnice kôstky s bielou riečnou perlou 210…









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




