Zlatý 14 karátový náhrdelník biele zlato s ružovou riečnou perlou a briliantom 82PB00047 pink
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového bieleho zlata s rýdzosťou 585/1000 a po obvode ho zdobí riečna perla ružovej farby a briliant. viac
Kód produktu: 00235 EAN: 8590962002355

Náhrdelník, ktorý zdobí prekrásne brilianty.
Náhrdelník je vyrobený zo 14-karátového bieleho zlata s rýdzosťou 585/1000 a po obvode ho zdobí riečna perla ružovej farby. Perla patrí do kategórie kvality AAA. Keďže šperk neobsahuje žiadny prídavok niklu, môžu ho bez obáv nosiť aj alergici.
Perlový náhrdelník 82PB00047 je poctivo ručne vyrobený našimi šikovnými šperkármi, ktorí využívajú len tie najprvotriedne materiály. Ručnú prácu vám doloží pečať kvality, ktorú výrobok obsahuje.
O pravosti perál sa presvedčíte v certifikáte pravosti, ktorý nájdete priložený v krabičke pri šperku.
Náhrdelník z pravých riečnych perál vám ZADARMO zabalíme do darčekovej krabičky a taštičky.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba briliantu | G |
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Lesklé |
| Materiál | Biele zlato 585/1000, Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Briliant, Prírodné kultivovaná riečny perla |
| Kvalita briliantu | SI1 |
| Kvalita perál | AAA |
| Typ | 1 kryštál, Perly, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička a taštička zadarmo, Certifikát pravosti zlata a briliantu, Certifikát pravosti zlata a perál |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 14 mm |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 3 cm |
| Počet briliantov | 1 |
| Priemer perly | 5 mm |
| Brus briliantu | Briliantový |
| Hmotnosť zlata (g) | 1,77 |
| Hmotnosť šperku (g) | 1,93 |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 1

Zlaté 14 karátové náušnice slza biele zlato s ružovou…
Príslušenstvo 7

Perlový náramok ružový s krištáľmi Preciosa 33115.3…

Strieborné náušnice visiace s krištáľmi Preciosa…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborný prívesok s ružovou perlou srdca 34246.3…

Súprava so Swarovski Elements ružová perla 39091.1…

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32036.3…











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba
Certifikát pravosti




