Strieborné náušnice visiace s krištáľmi Preciosa ružové okrúhle 31244.3 Rosaline
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Ružové perlové náušnice s guličkami vysadenými krištáľmi Preciosa. viac
Kód produktu: 031935 EAN: 8590962912357 Ceny dopravy
Farebné varianty



Nádherné jemné náušnice sú zdobené exkluzívnymi kryštálmi v tvare guličky, ktoré sú zasadené do rhodiovaného striebra.
Náušnice nádherne vyniknú ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám aj k menej formálnemu outfitu. Tento krásny šperk dodá Vášmu vzhľadu exkluzivitu, iskru a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Náušnice sú vhodné pre všetky dievčatá aj ženy.
Strieborné náušnice visiace s krištáľmi ružové okrúhle 31244.3 Rosaline
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Preciosa |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | krištáľ Preciosa, Syntetická perla |
| Typ | Vykládané, Perly |
| Typ náušníc | Visiace, Perla |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 31 mm |
| Priemer | 6 mm, 8 mm |
| Rozmer náušnice | 31 x 7 mm |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Perlový náramok so Swarovski Elements 33091.3 Rosaline
Kód: 1239
Do 2 dní
17,20 €

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32036.3…
Kód: 800
Do 2 dní
32,70 €

Perlový náramok ružový s krištáľmi Preciosa 33115.3…
Kód: 6232
Do 2 dní
21,30 €

Perlový náhrdelník ružový s krištáľmi Preciosa 32063.3
Kód: 032193
Skladom
37,70 €

Perlový náramok dvojradový ružový 33065.3 rose
Kód: 33348
Do 2 dní
34,40 €

Perlový náramok ružový 56010.3 rose
Kód: 56028
Do 2 dní
4,10 €
Príslušenstvo (2)


Príslušenstvo 2

Strieborné náušnice kôstky s kryštálmi Swarovski biele…
Kód: 14
Do 2 dní
66,40 €

Súprava so Swarovski Elements ružová perla 39091.1…
Kód: 1249
Do 2 dní
54,90 €









100% ručná výroba
Certifikát pravosti




