Perlový náramok ružový s krištáľmi Preciosa 33115.3 Rosaline
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Perlový náramok s guľôčkou vykladanou krištáľmi čírej farby. viac
Kód produktu: 6232 EAN: 8590962333350 Ceny dopravy



Elegantný dámsky náramok je vyrobený z perál zdobený vykladanou guličkou v čírej farbe. Perly sú navlečené na elastickej gumičke. Tento nadčasový skvost nádherne doplní Vašu večernú róbu, ale môžete ho využiť aj na každodennú príležitosť bežného nosenia.
Náramok dodá Vášmu vzhľadu na elegancii, výnimočnosti, s každým Vašim pohybom sa rozžiaria odlesky svetla a zaručene upúta pohľad každého vo Vašom okolí. Tento exkluzívny a úžasný náramok je skvelým doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou.
Očarte svoje okolie a obdarujte svojich blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom.
Tento úžasný náramok je vhodný ako pre dámy, tak aj mladšie dievčatá.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Materiál | Krištáľ Preciosa, Syntetická perla |
| Zapínanie | Elastické |
| Osadenie | krištáľ Preciosa, Syntetická perla |
| Typ | Vykládané + perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti krištáľov Preciosa |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 16 cm |
| Priemer perly | 6 mm |
| Priemer prívesku | 8 mm |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 13

Náušnice ružové sa Swarovski Elements Eden KWRD581812R…

Náhrdelník ružový sa Swarovski Elements Eden NRD58181…

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…

Strieborný prívesok s ružovou perlou srdca 34246.3…

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32036.3…

Súprava so Swarovski Elements ružová perla 39091.1…

Dámske hodinky so Swarovski Elements Cadro ružové ZCR3…

Strieborné náušnice visiace s krištáľmi Preciosa…

Perlový náhrdelník ružový s krištáľmi Preciosa 32063.3

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58186R…

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K581810R…

Perlová súprava srdiečka s ružovou riečnou perlou 2906…

Strieborný prsteň so Swarovski Elements perla Rose
Príslušenstvo 2

Perlový náramok so Swarovski Elements 33091.3 Rosaline










100% ručná výroba
Certifikát pravosti




