Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32036.3 Rosaline
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Nádherný perlový náhrdelník s dvoma krištáľovými rondelkami a perlami svetlo ružovej farby. viac
Kód produktu: 800 EAN: 8590962321487 Ceny dopravy
Jedinečný módny náhrdelník je zdobený radom exkluzívnych sklenených perál so Swarovski Elements ružovej farby spoločne s tromi krištáľovými rondelkami v kombinácii s porhodiovaným striebrom. Tento výnimočný náhrdelník nádherne vynikne na Vašom krku a skvele doplní Vašu spoločenskú róbu.
Perlový náhrdelník so Swarovski Elements zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a krásne vynikne napríklad k večerným, alebo jednoduchým puzdrovým šatám. Tento nadčasový skvost dodá vášmu vzhľadu na elegancii a výnimočnosti.
Je vhodný ako pre ženy, tak aj pre dievčatá.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Syntetická perla |
| Typ | Viac kryštálov, Perly |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 44 cm + 5 cm |
| Priemer perly | 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Hmotnosť | 1,3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Radim Prokopec
Klady
Klady
Záporyžádný
Záporyžádný
Petra Rejzková
KladyNáhrdelník jsem si objednala ke svatebním šatům, je nádherný. Velká spokojenost, doporučuji.
KladyNáhrdelník jsem si objednala ke svatebním šatům, je nádherný. Velká spokojenost, doporučuji.
Zápory
Zápory
Súvisiace produkty 7

Perlový náramok so Swarovski Elements 33091.3 Rosaline

Perlový náramok ružový s krištáľmi Preciosa 33115.3…

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K58186R…

Náušnice so Swarovski Elements Classic Pearl K581810R…

Perlový náramok dvojradový ružový 33065.3 rose

Strieborný prsteň so Swarovski Elements perla Rose

Perlový náramok ružový 56010.3 rose
Príslušenstvo 2

Perlový náhrdelník so Swarovski Elements 32012.1 Biely









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




