Strieborný náramok číry so Swarovski Elements Orbita BCD1122SS39C Krystal
Viac farieb
84 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Luxusný strieborný náramok dekorovaný kryštálom Swarovski Elements a zirkónmi v čírej farbe. viac
Kód produktu: vs-BCD1122SS39C
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty




Unikátny náramok z kolekcie Orbita je zdobený exkluzívnymi kryštálmi, ktoré sú zasadené do porhodiovaného striebra. Ródium striebro ochráni proti sčerneniu, zožltnutiu i poškriabaniu.
Tento úchvatný náramok bude tvoriť spolu s náušnicami a náhrdelníkom Orbita dokonalý harmonický celok.
Náramok dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru a zaručene upúta pohľad Vášho okolia.
Tento nadčasový skvost nádherne doplní akýkoľvek outfit, dodá Vášmu vzhľadu na elegancii a je vhodný pre všetky vekové kategórie.
| Typ produktu | Náramky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements, Zirkón |
| Zapínanie | Krúžkové zapínanie |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements, Zirkón |
| Typ | Viac kryštálov |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náramku | 16 cm + 4 cm |
| Priemer prívesku | 20 mm |
| Rozmer krištál'u | 8 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (15)















Súvisiace produkty 15

Strieborný náhrdelník číry so Swarovski Elements…
Kód: vs-NCD1122SS47C
Skladom
122,60 €

Strieborné náušnice číre so Swarovski Element Orbita…
Kód: vs-KWCD1122SS39C
Skladom
127,50 €

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Kryštál 12mm
Kód: vs-97112212krystal X
Skladom
63,50 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS29C
Skladom
29,10 €

Náušnice biele Rivoli so Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39C
Skladom
43,80 €

Náušnice biele Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212C
Skladom
53,70 €

Strieborné náušnice visiace s krištáľmi Preciosa biele…
Kód: 164
Do 2 dní
37,70 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 21
Skladom
27 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 1991
Skladom
28,60 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 1978
Do 2 dní
20,40 €

Strieborné náušnice pecka so zirkónom biele okrúhle 11…
Kód: 11348
Skladom
24,40 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Krystal 16 mm
Kód: vs-44112216 Krystal
Skladom
32,80 €

Strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements…
Kód: KW610616BLS
Na objednávku do 20 dní
73,40 €

Strieborné náušnice detské okrúhle so zirkónmi 11479.1…
Kód: 11559
Do 2 dní
42,70 €

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi guľatý 32…
Kód: 796
Skladom
82 €
Príslušenstvo (9)









Príslušenstvo 9

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-47112239 Krystal
Skladom
13,50 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 12 mm
Kód: vs-47112212 Krystal
Skladom
18 €

Retiazka na nohu strieborná so Swarovski Elements Nilo…
Kód: vs-BA31021
Skladom
93,10 €

Retiazka na nohu číra so Swarovski Elements Polo BA500…
Kód: vs-BA50006C
Skladom
65,60 €

Náušnice so Swarovski Elements koliesko Krystal menší …
Kód: vs-11400318
Skladom
36,10 €

Strieborný náhrdelník s kryštálom Swarovski biely…
Kód: 3064
Skladom
45,80 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Krystal 14 mm
Kód: vs-44112214 Krystal
Skladom
22,50 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Krystal 16 mm
Kód: vs-44112216 Krystal
Skladom
32,80 €

Náušnice biele so Swarovski Elements bodka Krystal 5 mm
Kód: vs-723853cr Krystal
Skladom
10,20 €





