Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski biele okrúhle 31230.1 Kryštál
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
18 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Očarujúce strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements okrúhleho tvaru čírej farby. viac
Kód produktu: 1978 EAN: 8590962318708 Ceny dopravy
Farebné varianty






Nádherné jemné náušnice sú zdobené Swarovski Elements exkluzívnymi okrúhlymi kryštálmi, ktoré sú zasadené do porhodiovaného striebra.
Rhodiovaný povrch zvyšuje odolnosť šperku a minimalizuje vznik prípadných alergických reakcií. Náušnice majú klasické zapínanie na klapku.
Tieto decentné náušnice nádherne vyniknú ako doplnok k letným šatám a hodia sa aj na každodenné nosenie.
Stříbrné náušnice visací s kryštálmi Swarovski bílé kulaté 31230.1 Krystal
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy, Pre deti |
| Dĺžka náušnice | 15 mm |
| Rozmer krištál'u | 6 mm |
| Rozmer náušnice | 15 x 6 mm |
| Hmotnosť | 2 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (10)










Súvisiace produkty 10

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Kryštál 12mm
Kód: vs-97112212krystal X
Skladom
63,60 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 12 mm
Kód: vs-47112212 Krystal
Skladom
20,50 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-47112239 Krystal
Skladom
16,40 €

Strieborný náhrdelník so zirkónom v bielej farbe 12025…
Kód: 2837
Skladom
36,50 €

Strieborný náramok číry so Swarovski Elements Orbita…
Kód: vs-BCD1122SS39C
Na objednávku do 20 dní
93,30 €
-17%
Viac farieb

Náramok so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61500632CR X
Do 3 dnů
40,70 €
49 €

Strieborný náhrdelník s čírym zirkónom 12051.1 Kryštál
Kód: 7769
Skladom
45,20 €

Prsteň sa Swarovski Elements Lollipop P11223C Crystal
Kód: vs-P11223C
Skladom
93,30 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 1991
Skladom
28,70 €

Náhrdelník číry okrúhly s kryštálmi Swarovski Elements…
Kód: 61300852CR
Skladom
28,80 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a…
Kód: 508
Do 2 dní
39,40 €

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-49112239cr
Skladom
9 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely slon 3…
Kód: 3003
Do 2 dní
30,40 €

Náušnice biele Rivoli sa Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K112212C
Skladom
53,80 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Krystal 14 mm
Kód: vs-44112214 Krystal
Skladom
22,60 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Krystal 12 mm
Kód: vs-44112212cr
Skladom
18,10 €










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




