Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski biele okrúhle 31106.1 Krystal
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
24 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Visiace náušnice Swarovski Elements Rivoli vo farbe čírej. viac
Kód produktu: 21 EAN: 8590962310771 Ceny dopravy
Farebné varianty









Náušnice sú vhodné na každodenné nosenie aj na zvláštne príležitosti. Hlavnou doménou náušníc je krištáľ Swarovski starostlivo vybrúsený do tvaru kolieska. Tieto náušnice sú vhodné ako pre ženy, tak pre dievčatá.
Rhodiovaný povrch zvyšuje odolnosť šperku a minimalizuje vznik prípadných alergických reakcií.
Tieto decentné náušnice nádherne vyniknú ako doplnok k letným šatám a hodia sa aj na každodenné nosenie.
Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski biele okrúhle 31106.1 Krystal
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 21 mm |
| Rozmer krištál'u | 12 mm |
| Rozmer náušnice | 21 x 12 mm |
| Hmotnosť | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (15)















Súvisiace produkty 15

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Kryštál 12mm
Kód: vs-97112212krystal X
Skladom
63,50 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely…
Kód: 71
Do 2 dní
12,20 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 12 mm
Kód: vs-47112212 Krystal
Skladom
18 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 12 mm
Kód: vs-27016901 Krystal XX
Skladom
26,60 €

Prívesok biely Rivoli so Swarovski Elements Kryštál 12…
Kód: vs-49112212cr
Skladom
10,30 €

Strieborný náramok číry so Swarovski Elements Orbita…
Kód: vs-BCD1122SS39C
Na objednávku do 20 dní
93,10 €

Strieborný náhrdelník s krištáľmi Preciosa biely…
Kód: 2009
Do 2 dní
34,40 €

Prívesok bižutérie s krištáľom Preciosa biely okrúhly …
Kód: 6200
Skladom
4,90 €

Prívesok bižutéria s krištáľom Preciosa biely okrúhly …
Kód: 6800
Skladom
5,10 €

Prívesok bižutérie s krištáľom Preciosa biely okrúhly …
Kód: 6802
Skladom
3,60 €

Strieborný prívesok s krištáľom Preciosa biely okrúhly…
Kód: 6700
Skladom
15,50 €
-17%
Viac farieb

Náramok so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61500632CR X
Do 3 dnů
40,60 €
48,80 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-11539436cr
Skladom
61,10 €

Náhrdelník Rivoli so Swarovski Elements N112212C Candy…
Kód: vs-N112212C X
Skladom
63,50 €
65,20 €

Náhrdelník číry okrúhly s kryštálmi Swarovski Elements…
Kód: 61300852CR
Skladom
28,70 €
Príslušenstvo (8)








Príslušenstvo 8

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biela…
Kód: 3711
Skladom
34,40 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…
Kód: 524
Do 2 dní
43,40 €

Náušnice bižutérie s krištáľmi Preciosa biele okrúhle …
Kód: 5965
Skladom
6,60 €

Strieborný prsteň so zirkónmi Krystal
Kód: vs-92700431CR
Skladom
58,10 €

Strieborné náušnice číre so Swarovski Element Orbita…
Kód: vs-KWCD1122SS39C
Skladom
127,50 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 39520
Skladom
45,10 €

Súprava sa Swarovski Elements vlnka číra Krystal
Kód: vs-61000936cr
Skladom
61,50 €

Náušnice so Swarovski Elements číra vlnka Krystal
Kód: vs-61400936cr
Skladom
18 €













Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




