Strieborný náhrdelník s kryštálom Swarovski biely okrúhly 32069.1 Krystal
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
41 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Módny strieborný náhrdelník s príveskom v tvare koliesko vysadený krištáľmi Swarovski Elements čírej farby. viac
Kód produktu: 3064 EAN: 8590962322002 Ceny dopravy
Decentný náhrdelník z rhodiovaného striebra s príveskom tvaru koliesko vykladaný kryštálmi Swarovski Elements.
Rhodiovaný povrch zabraňuje černeniu šperku a eliminuje vznik prípadných alergických reakcií.
Náhrdelník má praktické zapínanie na karabínku, ktoré zabezpečia tento krásny šperk proti strate.
Tento krásny náhrdelník je vhodným darčekom pre Vašu milovanú. Je ideálnym doplnkom k jednoduchým spoločenským šatám, a tiež ho môžete využiť aj k bežnému outfitu.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 42 cm |
| Rozmer prívesku | 10 x 10 mm |
| Hmotnosť | 3,1 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (15)















Súvisiace produkty 15

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33111.…
Kód: 1816
Do 2 dní
67,20 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 1799
Skladom
35,20 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Mačka Krystal
Kód: vs-61400782cr
Skladom
28,70 €

Strieborný prsteň biely so Swarovski Elements…
Kód: vs-92700302cr
Skladom
61,50 €

Prsteň číry so Swarovski Elements Mašlička Krystal
Kód: vs-92700248cr
Skladom
42,60 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Anjelik Krystal
Kód: vs-61400588cr
Skladom
31,10 €

Náramok proti uhranutiu strieborný okrúhly kryštály 13…
Kód: 3916
Skladom
42,30 €

Prsteň číry so Swarovski Elements šatón Krystal
Kód: vs-92700224cr
Skladom
49,20 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Tiny Bonbon Studs…
Kód: vs-KR1122SS29C
Skladom
36,50 €

Sada náramkov so srdiečkami a kryštálom Swarovski…
Kód: vs-61500772CR
Skladom
31,60 €

Strieborný náramok dvojitá retiazka so zirkónom 63006
Kód: 63007
Do 2 dní
50,10 €

Náramok so Swarovski Elements Mix-up BMB31023
Kód: vs-BMB31023
Skladom
68,90 €

Strieborné náušnice detské okrúhle so zirkónmi 11478.1…
Kód: 11584
Do 2 dní
63,20 €

Strieborné náušnice detské okrúhle so zirkónmi 11477.1…
Kód: 11557
Do 2 dní
54,70 €

Strieborný prsteň so zirkónom biely 15004.1
Kód: 15004.1
Skladom
27,60 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Sada šperkov so zirkónom v bielej farbe náušnice a…
Kód: 2850
Skladom
65,70 €

Sada šperkov so zirkónom v bielej farbe náušnice a…
Kód: 2851
Do 2 dní
43,80 €

Súprava šperkov so zirkónom v bielej farbe náušnice a…
Kód: 2297
Skladom
29,60 €

Strieborný náhrdelník so zirkónom biele srdce 12020.1
Kód: 2832
Do 2 dní
39,40 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 302
Do 2 dní
65,60 €

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…
Kód: 39169
Do 2 dní
71,30 €











Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




