Strieborný náhrdelník v zlatej farbe s motívom kríža
Viac farieb
48 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Jemný náhrdelník v tvare krížika, ktorý je vyrobený z pozláteného striebra. viac
Kód produktu: vs-92300459g Ceny dopravy
Farebné varianty

Elegantný pozlátený náhrdelník s príveskom v tvare krížika.
Tento skvostný náhrdelník nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vaším pohybom rozžiari s odleskami svetla.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000 |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Typ | Bez osadenia, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 3 cm |
| Rozmer prívesku | 10 x 7 mm |
| Hmotnosť | 1,65 g |
Súvisiace produkty (5)





Súvisiace produkty 5

Strieborný prsteň krúžok v zlatej farbe
Kód: vs-92700475g
Skladom
36,80 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Pinpoint Studs KG2…
Kód: vs-KG2038SS10C
Skladom
24,60 €

Zlatý náramok číry so Swarovski Elements kryštálmi…
Kód: 92500406g-cr
Skladom
80 €

Pozlátený strieborný náramok s väčším krížikom 63008…
Kód: 63011
Do 2 dní
34,70 €

Pozlátený strieborný nákotník mini obvodový krížik
Kód: 92501459G
Do 3 dnů
52,80 €
Príslušenstvo (8)








Príslušenstvo 8
-19%
Bestseller

Kovová pozlátená figúrka Kríž s bielymi kryštálmi…
Kód: vs-122-0072
Skladom
49,20 €
61,10 €

Červený náramok proti urieknutiu strieborný krížik 130…
Kód: 013032
Skladom
28,70 €

Červený náramok proti urieknutiu strieborný krížik so…
Kód: 6583
Do 2 dní
24,50 €

Náramok zlatý so Swarovski Elements Srdce Gold Shadow
Kód: vs-92500322g-gsh
Skladom
48,80 €

Strieborný pozlátený náhrdelník srdca so Swarovski…
Kód: vs-92300322g-gsh
Skladom
57,40 €

Strieborný náhrdelník v zlatej farbe s príveskom v…
Kód: vs-92300452g
Skladom
53,30 €

Strieborný náhrdelník s príveskom v motíve stromu…
Kód: vs-92300453g
Skladom
53,30 €

Náhrdelník zlatý nožičky so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-92300387g-cr
Skladom
53,30 €





