Strieborný náhrdelník s príveskom v motíve stromu života v zlatej farbe
Viac farieb
48 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Decentný náhrdelník v tvare stromu života, ktorý je vyrobený z pozláteného striebra. viac
Kód produktu: vs-92300453g Ceny dopravy
Farebné varianty

Elegantný pozlátený náhrdelník s príveskom v tvare stromu života.
Tento skvostný náhrdelník nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vaším pohybom rozžiari s odleskami svetla.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000 |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Typ | Bez osadenia, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 3 cm |
| Rozmer prívesku | 10 x 10 mm |
| Hmotnosť | 1,8 g |
Súvisiace produkty (6)






Súvisiace produkty 6

Strieborný prsteň s motívom stromu života v zlatej…
Kód: vs-92700453g
Do 3 dnů
47,50 €

Náramok zlatý kvetinka so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61500399 Gold
Skladom
36,90 €

Strieborný prsteň krúžok v zlatej farbe
Kód: vs-92700475g
Skladom
36,80 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Pinpoint Studs KG2…
Kód: vs-KG2038SS10C
Skladom
24,60 €

Strieborné náušnice veľké kruhy pozlátené
Kód: vs-92400296G
Skladom
53,30 €

Pozlátený strieborný nákotník mini strom života
Kód: 92501453G
Do 3 dnů
52,80 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Náramok zlatej mušle s Kryštálmi Swarovski
Kód: vs-61500732g-cr X
Do 3 dnů
40,60 €

Strieborný náhrdelník zlaté srdce so Swarovski…
Kód: vs-92300371g-cr
Skladom
49,20 €

Náhrdelník zlatý Anjel so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-11300859g-cr Gold
Do 3 dnů
36,90 €

Náhrdelník v zlatej farbe so Swarovski Elements srdca…
Kód: vs-11300181g-cr
Skladom
45,10 €
-20%
Viac farieb

Náhrdelník zlatý so Swarovski Elements koliesko 32026.…
Kód: 32129
Skladom
164,10 €
205,10 €

Náramok so Swarovski Elements Chic Medium BMESH9PCZGS …
Kód: vs-BMESH9PCZGS XX
Skladom
196,90 €
246,20 €

Náhrdelník zlatý nožičky so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-92300387g-cr
Skladom
53,30 €





