Náhrdelník zlatý nožičky so Swarovski Elements Krystal
Viac farieb
48 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný pozlátený náhrdelník a prívesok s kryštálmi Swarovski Elements v tvare detských nožičiek. viac
Kód produktu: vs-92300387g-cr Ceny dopravy
Farebné varianty

Jemný pozlátený náhrdelník s príveskom v tvare detských nožičiek, ktoré sú dekorované Swarovski Elements krištáľmi.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vašim pohybom rozžiari s odleskami svetla.
Striebro vytvára veľmi striedmy efekt a preto bude vynikajúcim doplnkom k Vášmu oblečeniu. Náhrdelník sa blyští zlatistými podtónmi a ponúka vysokú odolnosť vďaka pozláteniu.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Typ | 2 kryštály, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 3 cm |
| Rozmer krištál'u | 3 mm |
| Rozmer prívesku | 10 x 14 mm |
| Hmotnosť | 2,52 g |
Súvisiace produkty (2)


Súvisiace produkty 2

Strieborný prsteň krúžok v zlatej farbe
Kód: vs-92700475g
Skladom
36,80 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Pinpoint Studs KG2…
Kód: vs-KG2038SS10C
Skladom
24,60 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Náramok zlatý so Swarovski Elements Srdce Gold Shadow
Kód: vs-92500322g-gsh
Skladom
48,80 €

Zlatý náramok číry so Swarovski Elements kryštálmi…
Kód: 92500406g-cr
Skladom
80 €

Náhrdelník so Swarovski Elements Lollipop NK1122GSPA…
Kód: vs-NK1122GSPA
Skladom
127,50 €

Strieborný pozlátený náhrdelník srdca so Swarovski…
Kód: vs-92300322g-gsh
Skladom
57,40 €

Strieborný prsteň s motívom nepravidelného srdca v…
Kód: vs-92700455g
Skladom
47,50 €

Strieborný prsteň v zlatej farbe s motívom anjela
Kód: vs-92700457g
Skladom
49,20 €

Strieborné náušnice v zlatej farbe s motívom nepresne…
Kód: vs-92400455g
Skladom
42,10 €





