Strieborný náhrdelník v zlatej farbe s príveskom v tvare krídla
Viac farieb
48 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Decentný náhrdelník v tvare krídiel, ktorý je vyrobený z pozláteného striebra. viac
Kód produktu: vs-92300452g Ceny dopravy
Farebné varianty

Elegantný pozlátený náhrdelník s príveskom v tvare krídiel.
Tento skvostný náhrdelník nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vaším pohybom rozžiari s odleskami svetla.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000 |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Typ | Bez osadenia, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 3 cm |
| Rozmer prívesku | 10 x 4 mm |
| Hmotnosť | 1,33 g |
Súvisiace produkty (5)





Súvisiace produkty 5

Strieborný prsteň krúžok v zlatej farbe
Kód: vs-92700475g
Skladom
36,80 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Pinpoint Studs KG2…
Kód: vs-KG2038SS10C
Skladom
24,60 €

Zlatý náramok číry so Swarovski Elements kryštálmi…
Kód: 92500406g-cr
Skladom
80 €

Pozlátené náušnice visiace so zirkónom biela slza 1120…
Kód: 11455
Do 2 dní
55,40 €

Pozlátený strieborný nákotník mini krídlo
Kód: 92501452G
Do 3 dnů
52,80 €
Príslušenstvo (6)






Príslušenstvo 6

Strieborný prsteň s motívom stromu života v zlatej…
Kód: vs-92700453g
Do 3 dnů
47,50 €

Retiazka na nohu číra so Swarovski Elements Vilo BAG28…
Kód: vs-BAG28163C
Skladom
77,60 €

Náhrdelník mušle so Swarovski Elements Krystal
Kód: 61300730G-CR
Do 3 dnů
40,60 €

Oceľový pozlátený náhrdelník zakončený tyčinkou
Kód: 61300899G
Do 3 dnů
22,50 €

Strieborné náušnice veľké kruhy pozlátené
Kód: vs-92400296G
Skladom
53,30 €

Náhrdelník zlatý nožičky so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-92300387g-cr
Skladom
53,30 €





