Náhrdelník zlatý so Swarovski Elements koliesko 32026.1 Kryštál Gold
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Pozlátený náhrdelník v tvare kolieska s čírymi kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 32129 EAN: 8590962321296
Dopravu máte zadarmo
Farebné varianty

Veľmi slušivý náhrdelník s príveskom v tvare kolieska, ktorý je ozdobený krištáľmi Swarovski Elements.
Tento výnimočný náhrdelník pôsobí veľmi žensky a výborne dopĺňa ako každodenné, tak aj elegantné oblečenie. Je vhodný pre dámy aj mladšie dievčatá.
Očarte svoje okolie, alebo obdarujte svojich blízkych týmto nádherným šperkom.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 42 cm + 4,5 cm |
| Rozmer prívesku | 28 x 28 mm |
| Hmotnosť | 10,43 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (8)








Súvisiace produkty 8

Náramok zlatý kvetinka so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61500399 Gold
Skladom
36,90 €

Náramok so Swarovski Elements Chic Medium BMESH9PCZGS …
Kód: vs-BMESH9PCZGS XX
Skladom
196,90 €
246,20 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Pinpoint Studs KG2…
Kód: vs-KG2038SS10C
Skladom
24,60 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Imperial Stud KG44…
Kód: vs-KG44806C
Skladom
41 €

Dámske hodinky so Swarovski Elements Oriso hnedé ZCR3…
Kód: ZCR34MG X
Na objednávku do 20 dní
127,50 €
-34%
Výpredaj

Dámské šaty se zlatým zipem Růžové vel. S
Kód: vs-dresspink
Skladom
32,40 €
48,80 €

Strieborné náušnice veľké kruhy pozlátené
Kód: vs-92400296G
Skladom
53,30 €

Pozlátený náramok dvojitá retiazka so zirkónom 63006…
Kód: 7416
Skladom
50,10 €
Príslušenstvo (4)




Príslušenstvo 4
-20%
Viac farieb

Náramok so Swarovski Elements Chic Medium BMESH9PCZJGS…
Kód: vs-BMESH9PCZJGS XX
Skladom
196,90 €
246,20 €

Poháre flauty na sekt zlaté so Swarovski Elements 210…
Kód: vs-SW1182.412
Skladom
57 €

Zlatý náhrdelník so Swarovski Elements NMESH18GS Chic
Kód: vs-NMESH18GS
Skladom
123,10 €

Náhrdelník zlatý Anjel so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-11300859g-cr Gold
Do 3 dnů
36,90 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




