Strieborný náhrdelník zlaté srdce so Swarovski Elements Krystal
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Romantický strieborný pozlátený náhrdelník v tvare srdiečka sa Swarovski Elements čírej farby. viac
Kód produktu: vs-92300371g-cr Ceny dopravy

Elegantný strieborný pozlátený náhrdelník s príveskom tvare srdca zdobený krištáľom Swarovski Elements podtrhne kúzlo každej ženy alebo dievčatá.
Tento skvostný náhrdelník nádherne vynikne ako pútavý trendy doplnok k jednoduchým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť, iskru, šmrnc a vďaka nemu vždy zažiarite.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízke týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vašim pohybom rozžiari s odleskami svetla.
Striebro vytvára veľmi striedmy efekt a preto bude vynikajúcim doplnkom k Vášmu oblečeniu. Náhrdelník sa blyští zlatistými podtónmi a ponúka vysokú odolnosť vďaka pozlátenie.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 5 cm |
| Rozmer krištál'u | 2 mm |
| Rozmer prívesku | 10 x 10 mm |
| Hmotnosť šperku (g) | 2,23 |
Súvisiace produkty 25

Náramok zlatý kvetinka so Swarovski Elements Krystal

Strieborné pozlátené náušnice so Swarovski Elements…

Náušnice číre so Swarovski Elements Imperial Stud KG44…

Prsteň zlatý so Swarovski Elements perla 35021.6…

Náušnice číre so Swarovski Elements Pinpoint Studs KG2…

Prsteň číry so Swarovski Elements šatón Krystal

Náramek bílý Stardust s křišťály se zlatým zapínáním

Prsteň zlatý-sivý sa Swarovski Elements Kite Gold PG47…

Retiazka a nohu zlatý so Swarovski Elements Filo BAG20…

Náušnice zlaté so Swarovski Elements Ballena KCG1122SS…

Náušnice zlaté so Swarovski Elements Falena KDFG4731…

Retiazka na nohu zlatý so Swarovski Elements Polo BAG5…

Náramok zlatej mušle s Kryštálmi Swarovski

Náramok zlatý číry so Swarovski Elements Soul BSG28081…

Náušnice zlaté so Swarovski Elements Vinber Gold KWKLG…

Náušnice zlaté so Swarovski Elements Pinpoint Studs KG…

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…

Sklenená váza zlatá srdce Love dekor Q8184 19,5 cm

Strieborné náušnice v zlatej farbe s motívom nepresne…

Náušnice zlaté so Swarovski Elements Gold Shadow

Pozlátený náramok dvojitá retiazka so zirkónom 63006…

Strieborné náušnice veľké kruhy pozlátené

Pozlátený náramok biele dvojsrdiečko so Swarovski…

Náušnice béžové sa Swarovski Elements Pinpoint Studs…

Pozlátené strieborné náušnice srdca so zirkónom 11514.…
Príslušenstvo 11

Náhrdelník v zlatej farbe so Swarovski Elements srdca…

Luxusný kožený náramok Cango & Rinaldi krištáľom sa…

Zlatý 14 karátový prívesok s bielou riečnou perlou 924…

Kovová pozlátená figúrka Husle s bielymi kryštálmi…

Náušnice so Swarovski Elements Candy gold KWG112212GS…

Dámske hodinky so Swarovski Elements Oriso hnedé ZCR3…

Zlaté 14 karátové náušnice kôstky s bielou riečnou…

Prsteň číry sa Swarovski Elements Glee PKOG1122SS29C…

Prsteň zlatý so Swarovski Elements Radiance PGFMP2GS…

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…










