Strieborné pozlátené náušnice s kryštálmi Swarovski Elements číra kvapka Barocco KCDG432010C Kryštál
Elegantné pozlátené náušnice s kryštálmi Swarovski Elements tvaru kvapky v čírej farbe. viac
Kód produktu: vs-KCDG432010C Ceny dopravy








Pozlátené náušnice s kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvapky sú dokonalým doplnkom pre každú príležitosť. Tieto náušnice majú nielen elegantný vzhľad, ale aj vysokú kvalitu.
Každá náušnica je vyrobená z pozláteného striebra o rýdzosti 925/1000.
Náušnice majú praktické a ľahké zapínanie na puzetu.
Tieto úchvatné náušnice budú tvoriť spolu s náhrdelníkom dokonalý harmonický celok.
Strieborné náušnice sú vhodné pre každú ženu, ktorá sa rada obklopuje krásnymi a elegantnými doplnkami. Sú vhodné na každodenné nosenie, ale aj na špeciálne príležitosti, ako sú svadby, plesy a večierky.
Ak hľadáte náušnice, ktoré sú jedinečné, elegantné a kvalitné, potom sú strieborné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements v tvare kvapky tým pravým výberom pre Vás.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 2 kryštály |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 18 mm |
| Rozmer krištál'u | 10 x 8 mm |
| Rozmer náušnice | 8 x 18 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty 15

Strieborný pozlátený náhrdelník so Swarovski Elements…

Náušnice číre so Swarovski Elements Euphoria KWGROLO22…

Náramok číry sa Swarovski Elements Serenity BGMIX2201C…

Náhrdelník so Swarovski Elements Double Teardrop Gold…

Zlatý 14 karátový prívesok slza žlté zlato s bielym…

Zlaté 14 karátové náušnice slzy žlté zlato s bielym…

Pozlátený náhrdelník s čírym zirkónom 12051.1 Au…

Pozlátený náramok so zirkónmi nekonečno 13009.1 Au…

Pozlátený náramok retiazka s jedným zirkónom 13025.1…

Pozlátený náhrdelník s príveskom placička so srdiečkom…

Strieborný prsteň krúžok v zlatej farbe

Strieborný prsteň v zlatej farbe s motívom kvety

Strieborný náhrdelník v zlatej farbe s motívom…

Strieborný prsteň v zlatej farbe s motívom nekonečna

Strieborný pozlátený náhrdelník so Swarovski Elements…
Príslušenstvo 10

Pozlátené strieborné náušnice visiace so zirkónom…

Zlatý 14 karátový prívesok srdce žlté zlato s bielym…

Pozlátené náušnice visiace so zirkónom biela slza 1120…

Strieborný náhrdelník v zlatej farbe so Swarovski…

Náušnice zlaté so Swarovski Elements Gold Shadow

Náhrdelník zlatý nožičky so Swarovski Elements Krystal

Strieborný prsteň s motívom nepravidelného srdca v…

Náramok zlatý číry so Swarovski Elements Soul BSG28081…

Zlaté detské náušnice visiace kvetinky s bielym…






