Strieborný náhrdelník v zlatej farbe so Swarovski Elements srdce Kryštál
Viac farieb
58 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantný náhrdelník s príveskom v tvare srdiečka, ktoré je vysadené kryštálmi Swarovski Elements v čírej farbe. viac
Kód produktu: vs-92300389g-cr Ceny dopravy
Farebné varianty

Elegantný náhrdelník s príveskom v tvare srdca Swarovski Elements. Vhodný ako romantický darček aj doplnok Vašej zbierky šperkov na každodenné nosenie. Náhrdelník dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom, ktorý sa s každým Vašim pohybom rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník má praktické zapínanie na karabínku, ktoré zabezpečia tento krásny šperk proti strate.
Tento úchvatný šperk je vhodný pre všetky dievčatá či dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Žltá |
| Povrchová úprava | Pozlátené, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 43 cm + 3 cm |
| Rozmer prívesku | 15 x 15 mm |
| Hmotnosť | 3,05 g |
Súvisiace produkty (9)









Súvisiace produkty 9

Strieborný prsteň krúžok v zlatej farbe
Kód: vs-92700475g
Skladom
36,80 €

Retiazka na nohu zlatý so Swarovski Elements Polo BAG5…
Kód: BAG50006C
Skladom
65,70 €

Strieborný prsteň s motívom nepravidelného srdca v…
Kód: vs-92700455g
Skladom
47,50 €

Strieborné náušnice v zlatej farbe s motívom nepresne…
Kód: vs-92400455g
Skladom
42,20 €

Náramok zlatý číry so Swarovski Elements Soul BSG28081…
Kód: vs-BSG280810C
Skladom
65,70 €
78 €

Náušnice zlaté so Swarovski Elements Gold Shadow
Kód: vs-92400322g-gsh
Skladom
42,20 €

Náramok zlatý so Swarovski Elements Srdce Gold Shadow
Kód: vs-92500322g-gsh
Skladom
48,90 €

Strieborné náušnice veľké kruhy pozlátené
Kód: vs-92400296G
Skladom
53,30 €

Pozlátený náramok biele dvojsrdiečko so Swarovski…
Kód: vs-61500225g-cr
Skladom
32,80 €
Príslušenstvo (4)




Príslušenstvo 4

Strieborný náhrdelník zlaté srdce so Swarovski…
Kód: vs-92300371g-cr
Skladom
49,20 €

Strieborný náhrdelník v zlatej farbe s motívom…
Kód: vs-92300455g
Skladom
53,30 €

Náhrdelník v zlatej farbe so Swarovski Elements srdca…
Kód: vs-11300181g-cr
Skladom
45,10 €

Náramok zlatej mušle s Kryštálmi Swarovski
Kód: vs-61500732g-cr X
Do 3 dnů
40,60 €





