Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski biele okrúhle 31270.1 Kryštál
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Nádherné visiace krištáľové náušnice zdobené dvoma okrúhlymi kryštálmi tvaru Rivoli so Swarovski Elements čírej farby. viac
Kód produktu: 1800 EAN: 8590962319620 Ceny dopravy
Unikátne náušnice s komponentmi Swarovski Elements sú vyrobené z rhodiovaného striebra. Rhodiovaný povrch zvyšuje odolnosť šperku a minimalizuje vznik prípadných alergických reakcií. Náušnice majú klasické zapínanie na puzetu, čím zaistia pohodlie pri zapínaní a maximálne zabezpečenie pred stratou.
Očarte svoje okolie a dodajte svojmu outfitu štýl a eleganciu s týmito prekrásnymi Rivoli náušnicami, ktoré sú vhodné na bežné nosenie aj pre zvláštnu príležitosť.
Tieto luxusné náušnice dodajú Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 2 kryštály |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 37 mm |
| Rozmer krištál'u | 9 mm |
| Hmotnosť | 2,4 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 9

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Kryštál 12mm

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely…

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm

Prsteň číry so Swarovski Elements šatón Krystal

Strieborný náhrdelník číry so Swarovski Elements…

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi guľatý 32…

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Glee N1122SS29C…

Náhrdelník Rivoli so Swarovski Elements N112212C Candy…

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Glory NOD1122SS2…
Príslušenstvo 6

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 12 mm

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a prívesok…

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm

Prívesok biely Rivoli so Swarovski Elements Kryštál 12…

Strieborný náhrdelník s kryštálom Swarovski biely…









Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




