Náhrdelník číry so Swarovski Elements Glee N1122SS29C Krystal
Viac farieb
44 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Strieborný elegantný náhrdelník zdobený čírym kryštálom Swarovski Elements v tvare kolieska. viac
Kód produktu: vs-N1122SS29C Ceny dopravy
Farebné varianty





Pôsobivý náhrdelník Glee je zdobený Swarovski Elements kryštálom, ktorý je zasadený do porhodiovaného striebra. S každým pohybom sa náhrdelník rozžiari s odleskami svetla.
Náhrdelník Swarovski Elements Glee zaručene upúta pozornosť Vášho okolia a hodí sa napríklad k jednoduchým koktailovým šatám, ale aj k menej formálnemu outfitu. Náhrdelník krásne vynikne na Vašom krku a dodá Vášmu vzhľadu výnimočnosť a iskru.
Tento decentný náhrdelník je vhodný ako pre mladé dievčatá tak aj staršie dámy.
| Typ produktu | Náhrdelníky |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Náhrdelník s retiazkou |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka prívesku | 12 mm |
| Dĺžka retiazky | 41 cm + 5 cm |
| Rozmer prívesku | 6 x 6 mm |
FIRMA CORUNDUM Sp. z o.o.
Ul. Zachodnia 16
53-643 Wrocław
Poland
+48 71 34 44 609
Súvisiace produkty (13)













Súvisiace produkty 13

Strieborný náramok číry so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-92500255cr
Skladom
47,50 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Sweet Candy…
Kód: vs-K1122SS29C
Skladom
29,10 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-11539436cr
Skladom
61,10 €

Náušnice číre so Swarovski Elements Tiny Bonbon Studs…
Kód: vs-KR1122SS29C
Skladom
36,50 €

Prsteň číry so Swarovski Elements šatón Krystal
Kód: vs-92700224cr
Skladom
49,20 €

Prsteň číry sa Swarovski Elements Glee PKO1122SS29C…
Kód: PKO1122SS29C
Na objednávku do 20 dní
48,70 €

Náušnice biele Rivoli so Swarovski Elements Sweet…
Kód: vs-K1122SS39C
Skladom
43,80 €

Strieborné náušnice medvedík so Swarovski Elements…
Kód: vs-92400337CR
Do 3 dnů
48 €

Náušnice biele so Swarovski Elements bodka Krystal 5 mm
Kód: vs-723853cr Krystal
Skladom
10,20 €

Strieborný náramok dvojitá retiazka so zirkónom 63006
Kód: 63007
Do 2 dní
50,10 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-47112239 Krystal
Skladom
13,50 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 1799
Skladom
35,20 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 1800
Skladom
36,90 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Strieborné náušnice dvojité s kryštálmi Swarovski…
Kód: 1778
Skladom
32,70 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely slon 3…
Kód: 3003
Do 2 dní
30,30 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely…
Kód: 2094
Do 2 dní
28,60 €

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely kruh 3…
Kód: 2074
Do 2 dní
29,50 €

Prívesok biely Rivoli so Swarovski Elements Kryštál 12…
Kód: vs-49112212cr
Skladom
10,30 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-793853cr
Skladom
13,10 €

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-49112239cr
Skladom
9 €





