Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski bielej 31128.1 Krystal
604 306 932
info@sperky-image.skPo - Pi: 9:00 - 14:00 h
Náušnice v tvare vrtuľky vysadené krištáľmi sa Swarovski Elements čírej farby. viac
Kód produktu: 2359 EAN: 8590962311839 Ceny dopravy
Exkluzívne náušnice s trblietavými kryštálmi Swarovski tvare vrtuľky uchytené v porhodiovanom špeciálnom zlatníckom striebre sú úžasným doplnkom, ktorý podporí Vašu originalitu a vyniká svojou nápaditosťou. S každým Vašim pohybom sa náušnice rozžiari s odleskami svetla. Náušnice majú bezpečné zapínanie na klapku.
Očarte svoje okolie a obdarujte blízkych týmto originálnym šperkom, ktorý vynikne ako pútavý trendy doplnok ako k večerným šatám, tak aj k menej formálnemu outfitu a hodí sa aj na každodenné nosenie.
Tieto úžasné a krásne náušnice sú vhodné pre každú ženu či dievča.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na klapku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | Vykládané |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 48 mm |
| Rozmer náušnice | 4 x 48 mm |
| Hmotnosť | 3 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty 6

Strieborný prsteň s kryštálmi Swarovski biely 35031.1…

Náhrdelník so Swarovski Elements 32018.1 Krystal

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm

Strieborný prívesok s kryštálmi Swarovski biely…

Náramok biele dvojsrdiečko so Swarovski kryštálmi…

Náramok so Swarovski Elements nekonečno Krystal
Príslušenstvo 5

Prívesok so Swarovski Elements 34100.1 trojuholník…

Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski biele…

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33048.…

Sada šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice, retiazka…










Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




