Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski biele okrúhle 31269.1 Kryštál
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
32 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Elegantné visiace náušnice s dvoma čírymi kryštálmi Swarovski Elements. viac
Kód produktu: 1799 EAN: 8590962319613 Ceny dopravy
Okrúhle náušnice s kryštálmi Swarovski Elements sú opatrené vrstvou ródia, ktorá ich robí kvalitnejšími. Vďaka ródiu majú šperky vyšší lesk, nečernajú ani nežltnú.
Náušnice majú ľahké a klasické zapínanie na puzetu.
Urobte radosť svojim blízkym týmito krásnymi náušnicami s brúseným krištáľom do guľata.
Tieto decentné náušnice sú vhodné ako pre mladšie dievčatá tak aj pre staršie dámy a hodia sa aj na každodenné nosenie.
Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski biele okrúhle 31269.1 Krystal
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Striebro 925/1000, Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 2 kryštály |
| Typ náušníc | Visiace |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 31 mm |
| Rozmer krištál'u | 9 mm |
| Hmotnosť | 3,5 g |
PAVONA
EVOLUTION GROUP CZ s.r.o.
Dolní náměstí 397/6
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Strieborný náhrdelník s kryštálom Swarovski biely…
Kód: 3064
Skladom
45,80 €

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Glory NOD1122SS2…
Kód: vs-NOD1122SS29C
Skladom
58,60 €

Strieborný náhrdelník so Swarovski kryštálmi guľatý 32…
Kód: 796
Skladom
82 €

Strieborný náhrdelník číry so Swarovski Elements…
Kód: vs-92300332cr
Skladom
85,30 €

Strieborný prívesok s kryštálom Swarovski biely ovál 3…
Kód: 1821
Do 2 dní
23,70 €

Náhrdelník číry so Swarovski Elements Glee N1122SS29C…
Kód: vs-N1122SS29C
Na objednávku do 20 dní
48,70 €

Náhrdelník Rivoli so Swarovski Elements N112212C Candy…
Kód: vs-N112212C X
Skladom
63,50 €
65,20 €
Príslušenstvo (2)


Príslušenstvo 2

Strieborné náušnice pecka s kryštálmi Swarovski biele…
Kód: 3233
Do 2 dní
35,70 €

Strieborné náušnice visiace s kryštálmi Swarovski…
Kód: 2359
Do 2 dní
66,40 €








Darčeková krabička ZADARMO
100% ručná výroba




