Súprava sa Swarovski Elements vlnka číra Krystal
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Súprava sa Swarovski Elements tvaru vlnky čírej farby. viac
Kód produktu: vs-61000936cr Ceny dopravy
Farebné varianty







Súprava v tvare vlnky s kryštálmi Swarovski Elements. Súpravu tvorí náušnice a náhrdelník s jedným kryštálom.
Celý šperk je pokovovaný tenkou vrstvou veľmi drahého kovu Rhodia. Rhodiovaná úprava odoláva oxidácii.
Očarte svoje okolie a obdarujte svojich blízkych týmto nádherným a originálnym šperkom.
Súčasťou súpravy je aj retiazka.
| Typ produktu | Súpravy |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu, Na karabinku |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál, Súprava s retiazkou |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka retiazky | 45 cm |
| Rozmer krištál'u | 9 mm |
| Rozmer náušnice | 15 x 9 mm |
| Rozmer prívesku | 23 x 12 mm |
Súvisiace produkty (7)







Súvisiace produkty 7

Náramok číry sa Swarovski Elements Candy B1122SS47C…
Kód: vs-B1122SS47C
Skladom
53,70 €

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Kryštál 12mm
Kód: vs-97112212krystal X
Skladom
63,50 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 12 mm
Kód: vs-47112212 Krystal
Skladom
18 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-47112239 Krystal
Skladom
13,50 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-11539436cr
Skladom
61,10 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 12 mm
Kód: vs-27016901 Krystal XX
Skladom
26,60 €

Strieborný prsteň s tromi zirkónmi Krystal
Kód: vs-92700430CR
Skladom
52,80 €
Príslušenstvo (5)





Príslušenstvo 5

Náušnice strieborné Rivoli so Swarovski Elements…
Kód: vs-94112216
Skladom
58,10 €

Náušnice Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-793853cr
Skladom
13,10 €

Súprava so Swarovski Elements Vlnka Krystal
Kód: vs-11000537cr
Skladom
53,70 €

Súprava číra so Swarovski Elements Krystal
Kód: vs-61000370cr
Skladom
40,20 €

Strieborný náramok so Swarovski kryštálmi biely 33111.…
Kód: 1816
Do 2 dní
67,20 €








