Náušnice so Swarovski Elements číra vlnka Krystal
604 306 932
info@sperky-image.skPotrebujete poradiť?
Kontaktujte nás
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Po - Pi: 9:00 - 14:00 h
Viac farieb
16 bodov do vernostného systému
Záruka 2 roky
Nádherné náušnice Swarovski Elements v tvare vlnky s čírym kryštálom. viac
Kód produktu: vs-61400936cr Ceny dopravy
Farebné varianty







Luxusné náušnice s kryštálmi Swarovski Elements v tvare vlnky.
Impozantný náušnice tvaru vlnka sú vyrobené z porhodiovaného všeobecného kovu, zdobené ručne vykladanými trblietavými kryštálikmi so Swarovski Elements.
Rhodiovaný povrch zvyšuje odolnosť šperku a minimalizuje vznik prípadných alergických reakcií. Náušnice majú klasické zapínanie na puzety.
Tieto decentné náušnice nádherne vyniknú ako doplnok k letným šatám a hodí sa aj na každodenné nosenie.
| Typ produktu | Náušnice |
|---|---|
| Základná farba |
|
| Farba krištál'ov |
|
| Farba kovu | Strieborná |
| Povrchová úprava | Rhodiováno, Lesklé |
| Materiál | Obecný kov (Bižutéria), Krištáľ Swarovski Elements |
| Zapínanie | Na puzetu |
| Osadenie | Krištáľ Swarovski Elements |
| Typ | 1 kryštál |
| Typ náušníc | Pecky |
| Tvar |
|
| Balenie | Darčeková krabička zadarmo, Certifikát pravosti kryštálov Swarovski Elements (na vyžiadanie v poznámke pri objednaní) |
| Určené pre | Pre ženy |
| Dĺžka náušnice | 15 mm |
| Rozmer krištál'u | 9 mm |
| Rozmer náušnice | 15 x 9 mm |
Súvisiace produkty (10)










Súvisiace produkty 10

Náhrdelník so Swarovski Elements číra vlnka Krystal
Kód: vs-61300936cr
Skladom
32,80 €

Náramok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-11539436cr
Skladom
61,10 €

Náramok číry sa Swarovski Elements Candy B1122SS47C…
Kód: vs-B1122SS47C
Skladom
53,70 €

Prsteň číry so Swarovski Elements šatón Krystal
Kód: vs-92700224cr
Skladom
49,20 €

Strieborný prsteň biely so Swarovski Elements…
Kód: vs-92700302cr
Skladom
61,50 €

Prsteň Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-47112239 Krystal
Skladom
13,50 €

Náhrdelník so Swarovski Elements polmesiac Krystal
Kód: vs-27106601 Krystal XX
Skladom
36,10 €

Náhrdelník Rivoli so Swarovski Elements N112212C Candy…
Kód: vs-N112212C X
Skladom
63,50 €
65,20 €

Prsteň so Swarovski Elements Rivoli Kryštál 12mm
Kód: vs-97112212krystal X
Skladom
63,50 €

Prívesok Rivoli so Swarovski Elements Krystal 8 mm
Kód: vs-49112239cr
Skladom
9 €
Príslušenstvo (7)







Príslušenstvo 7

Náramok kvet so Swarovski Elements Strieborný Krystal
Kód: vs-61500399
Skladom
36,90 €

Náhrdelník so Swarovski Elements srdca Krystal
Kód: vs-27026801
Skladom
45,10 €

Súprava šperkov s kryštálmi Swarovski náušnice a…
Kód: 508
Do 2 dní
39,30 €

Strieborný náhrdelník s kryštálmi Swarovski biely 3206…
Kód: 1810
Skladom
77,90 €

Súprava so Swarovski Elements perla 39091.1 Biela
Kód: 115
Do 2 dní
51,60 €

Strieborný náhrdelník biely Anjelik so Swarovski…
Kód: vs-92300317cr
Skladom
65,60 €

Súprava biela so Swarovski Elements vlnka Krystal
Kód: vs-11000380cr
Skladom
73,80 €







